PiS: Negujemy zdradę wyborców przez dwie radne

Wydarzenia

PiS: Negujemy zdradę wyborców przez dwie radne

18.04.2024
autor:
- Kategorycznie negujemy zdradę wyborców przez dwie radne - czytamy w oświadczeniu nowo wybranych z list PiS radnych miejskich. Zapewniają, że nie ma możliwości, by zawiązali koalicję ze Wspólnotą Samorządową.
 
To odpowiedź na zawiązanie koalicji w radzie powiatu, możliwe dzięki dwóm radnym wybranym z list PiS. Zgodnie z porozumieniem koalicyjnym większość w nowej radzie powiatu na stanowisko starosty desygnuje Marzenę Dyl, wicestarosty - Tadeusza Kuchtę, przewodniczącej rady powiatu - Iwonę Wyszyńską
 
 
Oświadczenie
Ja, Piotr Eychler, kandydat Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość na Burmistrza Wyszkowa oraz nowo wybrani radni do Rady Miejskiej w Wyszkowie z list KW Prawo i Sprawiedliwość, tj. Waldemar Andrzej Karłowicz, Justyna Tchórzewska, Piotr Pokraśniewicz, Piotr Eychler i Joanna Zofia Kulesza oświadczamy, że stanowimy zgodną drużynę i dotrzymamy obietnic składanych naszym wyborcom. Zapewniamy, że nie wejdziemy w koalicję ze Wspólnotą Samorządową Wyszków Grzegorza Nowosielskiego. Jednocześnie kategorycznie negujemy zdradę wyborców przez dwie radne, tj. Marzenę Dyl i Iwonę Bogusławę Wyszyńską, które za wysokie funkcje w samorządzie powiatowym dołączyły do koalicji Grzegorza Nowosielskiego.
 
 
Nina Wiśniewska -ados
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość