Zatańczą dla WOŚP

Wydarzenia

Zatańczą dla WOŚP

28.12.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Tłumów można się spodziewać na sobotniej części wyszkowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia w WOK "Hutnik" wystąpią przedszkolaki i tancerze.
Koncert "Tańczymy dla WOŚP" rozpocznie się o godz. 14 od występu przedszkolaków i Autorskiej Szkoły Artystycznej TOMITOFA. O godz. 16 na scenę wyjdzie Studio Tańca Martyny Busławskiej, Szkoła Tańca Deptak i Wyszkowski Teatr Tańca Junior.
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Najmodniejsze kolory wnętrz w 2022 roku

Najmodniejsze kolory wnętrz w 2022 roku

Początek roku to w każdej branży wiele pytań dotyczących innowacji i trendów na nadchodzące sezony. To co jest modne szczególnie liczy się w świecie mody i designu. Projektanci i architekci zapowiadają jak będą wyglądać nasze domy, ogrody czy stroje. Odpowiednio dobrana kolorystyka odgrywa przy tym ogromną rolę. Jakie więc będą królowały kolory w naszych czterech ścianach?
zobacz więcej
Rekordowa Wyszkowska Dycha (foto)

Rekordowa Wyszkowska Dycha (foto)

Małgorzata Wyszyńska, Tomasz Roszkowski, Izabela Gudanis, Artur Kalinowski, Ewa Jagielska i Przemysław Oleksiak – to zwycięzcy III Biegu Ulicznego „Wyszkowska Dycha”, na który w piękne niedzielne przedpołudnie 4 czerwca zaprosili gmina Wyszków oraz Klub Biegacza Wyszków.
zobacz więcej
Seniorze, miej się na baczności!

Seniorze, miej się na baczności!

Mieszkańcy Wyszkowa ostrzegają przed kolejną formą oszustw starszych osób. Pod płaszczykiem rzekomej akcji prowadzonej wspólnie z gminą, umawiają się z seniorami na masaż rehabilitacyjny, a w rzeczywistości chodzi o sprzedaż rehabilitacyjnego sprzętu. – Absolutnie takiej akcji nie prowadzimy – podkreśla dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Mróz.
zobacz więcej
1 listopada na wyszkowskich cmentarzach

1 listopada na wyszkowskich cmentarzach

Pandemia zmienia nie tylko nasze codzienne życie, ale też uroczystości rodzinne i ogólnopolskie. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu parafialnym po raz pierwszy nie będzie Mszy św. Z kolei na cmentarzu miejskim póki co Msza św. jest planowana, na godz. 11. 
 
zobacz więcej