Wypadki na „ósemce” (foto)

Wydarzenia

Wypadki na „ósemce” (foto)

01.10.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Zbyt szybka jazda była prawdopodobnie przyczyną wypadku, do którego doszło w sobotę 29 września na zwężeniu drogi S8 w Turzynie. Poważnie ranna została 38-letnia kobieta.
To już kolejne zdarzenie na tym odcinku.
Wypadek miał miejsce kilka minut po godz. 6. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 43-letni kierowca forda mondeo na zwężeniu drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu i uderzył najpierw w barierę oddzielającą pasy ruchu, a następnie w betonowa barierę oddzielającą jezdnię od budowy trwającej na trasie. Z podejrzeniem złamania kręgosłupa pogotowie ratunkowe przetransportowało do szpitala 38-letnią pasażerkę.
Dwa dni wcześniej na tym samym odcinku kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi uderzył w tył jadącego przed nim audi. Następnie oba pojazdy uderzyły w bariery ochronne dzielące pasy ruchu, przesuwając je na przeciwny pas prosto pod jadące BMW. Do szpitala przewieziono dwie osoby.
Również w czwartek na S8 w Skuszewie kierowca VW transportera uderzył w tył samochodu technicznego służby drogowej, który stał na prawym pasie ruchu z włączoną tablicą świetlną informująca o zmianie pasa ruchu. Na skutek uderzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość