Wybierasz się do Pułtuska? Czekają cię spore utrudnienia

Wydarzenia

Wybierasz się do Pułtuska? Czekają cię spore utrudnienia

15.10.2021
autor:
Od poniedziałku 18 października szykują się spore utrudnienia w ruchu na wjeździe do Pułtuska. Drogowcy wyłączą z ruchu niemal 1/4 ronda Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na wjeździe do miasta od strony Wyszkowa i jeden pas ulicy Daszyńskiego.
 
Jak informuje wpu24.pl, prawdopodobnie między godz. 10 a 12 nastąpi zmiana organizacji ruchu na odcinku prowadzonych prac, co zmieni układ komunikacyjny i możliwość poruszania się po Pułtusku. W poniedziałek przed południem już tylko nowym pasem prawoskrętu będzie możliwa jazda od Popław w kierunku miasta. Z tej nowej nitki jezdni, wjazd na ulicę Daszyńskiego ma odbywać się, w miarę płynnie, między komendą PSP a obiektami Akademii Humanistycznej.
Równocześnie z ruchu zostanie wyłączony lewy pas ulicy Daszyńskiego (patrząc w kierunku Warszawy). Co ważne, nie będzie możliwości zjazdu z ronda w kierunku stolicy.
Na rogatkach miasta zostaną ustawione znaki zakazujące wjazdu do Pułtuska ciężkich pojazdów oraz informacje dla kierowców samochodów osobowych, wskazujące alternatywne objazdy - przez miasto.
Na ulicy Daszyńskiego można będzie się poruszać - naprzemiennie i w obu kierunkach - tylko obecnym pasem prawym. Kierowcy jadący z ulicy Warszawskiej i prawej nitki Daszyńskiego na most czekać będą na swoją kolej.
Tuż obok zjazdu na most rozpocznie się także budowa kolejnego prawoskrętu - od Warszawskiej, przez Zieloną Dróżkę na most wyszkowski.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość