Tragiczny wypadek na polu

Wydarzenia

Tragiczny wypadek na polu

11.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Do tragicznego wypadku doszło w piątek 9 czerwca na terenie gminy Długosiodło. Podczas koszenia łąki od kosiarki rotacyjnej oderwał się jeden z noży i uderzył we właściciela pola. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu. Policja zatrzymała kierowcę ciągnika, miał w organizmie ponad promil alkoholu.
Wypadek wydarzył się w Wólce Piasecznej ok. godz. 15.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 63-letni mężczyzna stał ok. 20 metrów od pracującego na łące ciągnika z kosiarką rotacyjną. W podudzie uderzył go nóż, który w czasie koszenia oderwał się od maszyny. Ciężko ranny mężczyzna został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala, ale niestety nie udało się uratować jego życia.
Prokurator zdecydował o zatrzymaniu kierowcy ciągnika. Badanie na zwartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 1 promil.
fot. KPP Wyszków
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Spotkanie z mistrzynią olimpijską Otylią Jędrzejczak (FOTO)

Spotkanie z mistrzynią olimpijską Otylią Jędrzejczak (FOTO)

Bardzo mądre i inspirujące było spotkanie dzieci i młodzieży z mistrzynią olimpijską w pływaniu Otylią Jędrzejczak, na które 14 listopada zaprosiła Szkoła Podstawowa nr 1. - Ja też nie pochodzę z dużej miejscowości, moich rodziców nie stać było na kostium kąpielowy, pierwszy wygrałam. Ale ciężkim treningiem walczyłam, żeby być najlepsza na świecie - mówiła.
zobacz więcej
Jaka zabudowa i ile zieleni wokół cmentarza?

Jaka zabudowa i ile zieleni wokół cmentarza?

Trwają ustalenia związane z powiększeniem cmentarza miejskiego i osiedla budynków wielorodzinnych rozciągającego się między ulicami Pułtuską i Żytnią. Gmina zmieniła projekt studium, zmniejszając wysokość zabudowy wielorodzinnej i zwiększając powierzchnię biologicznie czynną. Mieszkańcy oczekują wprowadzenia pasów zieleni oddzielających nie tylko cmentarz od zabudowy, ale też zabudowę jednorodzinną od wielorodzinnej.
zobacz więcej
Groźnie wyglądające zderzenie na drodze krajowej (FOTO)

Groźnie wyglądające zderzenie na drodze krajowej (FOTO)

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną groźnie wyglądającej kolizji na drodze krajowej nr 8, w pobliżu węzła trasy S8.
zobacz więcej
Na jaką księgowość dla programistów zdecydować się na przełomie 2023/2024 roku?

Na jaką księgowość dla programistów zdecydować się na przełomie 2023/2024 roku?

Branża IT pod wieloma względami wyróżnia się na tle innych sektorów gospodarki. Ze względu na szybką cyfryzację wszystkich dziedzin życia wysoko wykwalifikowani specjaliści są bardzo cenieni i często pracują na dogodnych dla siebie warunkach. Wiążą się z tym jednak pewne problemy — ze względu na złożoność prawną obsługa księgowa może być w przypadku programistów bardziej skomplikowana i wymagać szczególnego podejścia.
zobacz więcej

OGŁOSZENIE

Zgodnie z art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że

został ogłoszony wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zabrodzie przeznaczonych do najmu i dzierżawy.

Wykaz dostępny jest na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Zabrodzie ul. Wł. St. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Zabrodzie.

Wójt Gminy Zabrodzie
Krzysztof Jezierski

Zitcom