Przebudują Daszyńskiego (foto)

Wydarzenia

Przebudują Daszyńskiego (foto)

01.03.2019
autor: Elżbieta Szczuka
Kwotę 50 tys. zł na wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy ulicy Daszyńskiego radni powiatowi wprowadzili do tegorocznego budżetu.
Na spotkaniu 25 lutego minister Henryk Kowalczyk wspomniał, że do końca kwietnia planowany jest dodatkowy nabór do Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury. Gdyby powiat miał gotową dokumentację, mógłby starać się o dofinansowanie przebudowy ul. Daszyńskiego. Na inwestycję od lat czekają nie tylko mieszkańcy, ale i klienci tamtejszych punktów usługowo – handlowych. Będzie możliwość pozyskania dofinansowania w wysokości 50 – 80% kosztów przedsięwzięcia. Inwestycję finansowo wsparłaby również Gmina Wyszków.
ESch. Jechał z prędkością 105 km/h mimo, że znaki wyraźnie informują o dozwolonej prędkości 50 km/h.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Seria wydarzeń na otwarcie hali sportowej CEZiU

Seria wydarzeń na otwarcie hali sportowej CEZiU

Na 29 listopada planowane jest oficjalne otwarcie hali sportowej przy Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”. Wyszkowianie będą mogli ją obejrzeć podczas wydarzeń sportowych i kulturalnych: meczów koszykarskiego i siatkarskiego, spotkań z gwiazdami sportu, koncertu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego i pokazu pickleball. Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia.
zobacz więcej
Auto zawisło na skarpie piachu. Leżącego obok pijanego kierowcę znalazł świadek

Auto zawisło na skarpie piachu. Leżącego obok pijanego kierowcę znalazł świadek

Pijany kierowca… leżał obok samochodu, który zawisł na skarpie piachu. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila. Drugi na podwójnym gazie (prawie 2 promile) spowodował kolizję. Obaj stracili prawa jazdy.
zobacz więcej
Zespół Śpiewaczy „Wyszkowiacy” świętuje 30-lecie (FOTO)

Zespół Śpiewaczy „Wyszkowiacy” świętuje 30-lecie (FOTO)

Śmiej się do ludzi, płacz tylko w ukryciu. Bądź lekki w tańcu, ale nigdy w życiu - to motto już od 30 lat towarzyszy Zespołowi Śpiewaczemu „Wyszkowiacy”. Swój jubileusz zespół świętował w piątek 17 listopada w WOK „Hutnik”.
zobacz więcej
Co się zmieni na ulicy 1 Maja? (FOTO)

Co się zmieni na ulicy 1 Maja? (FOTO)

Sporym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie w sprawie przebudowy ul. 1 Maja w Wyszkowie. Mieszkańcy przyszli, by zapoznać się z przewidywanymi rozwiązaniami, ale też z własnymi propozycjami, które mają zwiększyć bezpieczeństwo. Sugerują wyniesienie skrzyżowania z ul. Kowalskiego i budowę dwóch wyniesionych przejść dla pieszych.
zobacz więcej

OGŁOSZENIE

Zgodnie z art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że

został ogłoszony wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zabrodzie przeznaczonych do najmu i dzierżawy.

Wykaz dostępny jest na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Zabrodzie ul. Wł. St. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Zabrodzie.

Wójt Gminy Zabrodzie
Krzysztof Jezierski