Po wypadku nie odzyskał świadomości. Najbliżsi zbierają na kosztowną rehabilitację

Wydarzenia

Po wypadku nie odzyskał świadomości. Najbliżsi zbierają na kosztowną rehabilitację

22.01.2024
autor:
Po tragicznym wypadku 27-letni Sebastian Jóźwik z Przyjm k. Poręby przeszedł operację i liczne badania, ale nie odzyskał świadomości. Najbliżsi zbierają środki, by zapewnić Sebastianowi najlepszą pomoc w ośrodku rehabilitacyjnym. Zbiórka prowadzona jest na portalu siepomaga.pl.
 
Sebastian Jóźwik z Przyjm k. Poręby spadł z wysokości 4 metrów, uderzając głową o betonową posadzkę. W bardzo ciężkim stanie został przetransportowany na SOR. W badaniu tomografem komputerowym głowy uwidoczniono masywny, ostry krwiak przymózgowy nad lewą półkulą mózgu, z przemieszczeniem struktur linii środkowej. Stwierdzono obrzęk mózgu oraz złamania kości ciemieniowej, łuski i piramidy kości skroniowej. To brzmiało przerażająco, w głowie pojawiało się mnóstwo myśli, obaw, strachu, co będzie dalej i dlaczego tak wielka tragedia spotkała właśnie Sebastiana… - na portalu siepomaga.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka, opisują najbliżsi. 
Po wypadku Sebastian przeszedł operację, został wprowadzony w stan śpiączki, ale do dziś nie odzyskał świadomości. Obecnie znajduje się w zakładzie opiekuńczo – leczniczym, który nie jest w stanie zapewnić mu powrotu do zdrowia… Tam, gdzie przebywa, ma zapewnioną jedynie pielęgnację. By miał szansę odzyskać swoje dawne życie – potrzebuje codziennej, intensywnej, odpowiedniej rehabilitacji. Niestety, miesięczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym generuje koszty rzędu 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Nie jesteśmy w stanie sami opłacić mu tego pobytu…
W tym roku Sebastian skończy dopiero 28 lat. Przed wypadkiem był człowiekiem pełnym energii, kochającym życie i z optymizmem patrzącym w przyszłość. Jak każdy z nas miał plany i marzenia… Nie bał się ciężkiej pracy, był towarzyski – KOCHAŁ ŻYCIE! Dlaczego to wszystko zostało mu tak brutalnie odebrane?
Sebastian ma przy sobie wspaniałą rodzinę i kochającą narzeczoną. Wszyscy bardzo za nim tęsknią i zbierają środki, by mógł trafić do prywatnej kliniki. Uwielbialiśmy wspólne podróże, korzystaliśmy z życia i braliśmy z niego pełnymi garściami. Prosimy, pomóżcie sprawić, że Sebastian do nas wróci. Wierzymy, że nas słyszy i również bardzo za nami tęskni…
 
By wesprzeć Sebastiana i jego najbliższych, wejdź na www.siepomaga.pl.
 
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pod wpływem alkoholu przewoził małe dzieci

Pod wpływem alkoholu przewoził małe dzieci

Czworo pasażerów, w tym dwoje dzieci przewoził 32-latek, który zdecydował się wsiąść za kierownicę, będąc w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy stanie przed sądem.
zobacz więcej
Samochód dachował i wpadł do rowu. W środku matka z dzieckiem

Samochód dachował i wpadł do rowu. W środku matka z dzieckiem

Do poważnego wypadku doszło we wtorek rano w Dębinkach (gmina Zabrodzie). Samochód, którym podróżowała matka z dzieckiem, dachował i wpadł do rowu. 3-letnie dziecko trafiło do szpitala.
zobacz więcej
Ile zarobisz jako kasjer w znanych sieciach sklepów?

Ile zarobisz jako kasjer w znanych sieciach sklepów?

Co kilka lat GUS publikuje obszerne opracowanie zawierające wyliczenia wielu wskaźników dla licznych branż. Ostatnie (z 2022 r.) wskazuje, że na koniec 2021 r. w Polsce działało blisko 320 tys. sklepów, z czego niecałe 9 tys. supermarketów. Analiza wsteczna prowadzi do wniosku, że z roku na rok ilość mniejszych punktów handlowych spada, powstaje natomiast coraz więcej sklepów wielkopowierzchniowych. W Polsce działa obecnie ponad 20 sieci spożywczych supermarketów i dyskontów. Które z nich najlepiej płacą swoim pracownikom? Czy wielkość miasta przekłada się na stawkę?
zobacz więcej
Kto chce być nadal wójtem? Kto jeszcze się waha?

Kto chce być nadal wójtem? Kto jeszcze się waha?

Zapytaliśmy urzędujących wójtów gmin powiatu wyszkowskiego, czy będą się ubiegali o ponowny wybór w nadchodzących wyborach samorządowych. Niektórzy mówią już stanowczo: tak. Dwóch wójtów wciąż nie podjęło decyzji.
zobacz więcej