Paweł Turek: Postanowiłem, że będę walczył o mandat posła

Wydarzenia

Paweł Turek: Postanowiłem, że będę walczył o mandat posła

25.08.2023
autor:
Na liście Trzeciej Drogi znajdzie się dwóch mieszkańców powiatu wyszkowskiego. Udział w wyborach parlamentarnych zapowiada Paweł Turek (Polska 2050).
 
Postanowiłem, że w najbliższych wyborach parlamentarnych 15 października będę walczył o głosy i mandat posła w okręgu nr 18. Startuję z list Trzeciej Drogi, znajdziecie mnie państwo na 4. miejscu na tej liście, którą tworzą Partia Polska 2050 Szymona Hołowni oraz PSL - informuje Paweł Turek. - Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem człowiekiem, który mniej mówi, więcej działa. Nie podoba mi się to, co dzieje się w ostatnim czasie w naszym kraju. Ale żeby to zmienić, nie wystarczy narzekać, trzeba brać sprawy w swoje ręce i działać. Dlatego właśnie postanowiłem startować na posła. Jestem samorządowcem, radnym, sołtysem i sprawy lokalnych samorządów są mi najbliższe. Idę do sejmu po to, by samorząd był samodzielny, miał pieniądze na to, aby poprawiać życie mieszkańców, miał możliwości budowania nowoczesnej infrastruktury. Sołtys jest najbliżej ludzi, przez lata nauczyłem się ich słuchać, chcę, aby zwykli ludzie mieli wpływ na to, co się dzieje w ich okolicy, aby Polska należała do zwykłych obywateli, których nikt nie dzieli na lepszych i gorszych.
Przypomnijmy, że na liście w okręgu siedlecko-ostrołęckim znajduje się również wójt gminy Długosiodło Stanisław Jastrzębski, od lat związany z PSL. Stanisław Jastrzębski na liście ma 3. pozycję, a otwiera ją Marek Sawicki (PSL). Druga jest Żaneta Cwalina-Śliwowska z Ostrołęki (Polska 2050).
 
 
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość