Obrazy z motywem miasta do Twojego wnętrza

Wydarzenia

Obrazy z motywem miasta do Twojego wnętrza

05.01.2021
autor: materiał zewnętrzny
Obrazy Miasta na płótnie przedstawiają panoramy najpopularniejszych miast takich jak Rzym, Wenecja, Paryż, Nowy Jork czy Londyn.
 

To nowoczesna dekoracja ścienna pasująca do wystroju wielu wnętrz. Może być nie tylko pojedynczym akcentem na ścianie salonu, sypialni czy gabinetu. Obrazy Miasta mogą być doskonałym pomysłem na galerię odwiedzonych miejsc. W ofercie sklepu Drego.pl znajdziemy pejzaże miejskie i charakterystyczne zabytki będące wizytówką tych miast, jak wieża Eiffela w Paryżu, Big Ben w Londynie czy Koloseum w Rzymie. Obrazy Miasta mają w sobie niesamowity klimat, są uniwersalne i wkomponują się doskonale w każde wnętrze. Możesz cieszyć swoje oczy obrazem inspirowanym ulubionym filmem, odwiedzonym miejscem. Obrazy Miasta kupisz w kolorze i barwach monochromatycznych, w wersji drukowanej na płótnie lub ręcznie malowane. W zależności od wybranego stylu wykonania wpiszą się w aranżację klasyczną, modernistyczną, romantyczną, loftową. Na https://drego.pl/obrazy-miasta znajdują się obrazy przedstawiające miasta w wersji abstrakcyjnej a także z klimatem minionych lat. Pojedyncze lub złożone z wielu modułów czyli tak zwane tryptyki, wprowadzające efekt trójwymiarowości oraz dynamiki do pomieszczenia. Obrazy Miasta prezentują się w tej wersji wyjątkowo korzystnie. Jakość wykonania obrazów jest również znakomita. Namalowane lub wydrukowane na włoskim płótnie, odpornym na promienie UV, bardzo trwałym. Kolory nie blakną. Płótno naciągnięte jest na lekkie krosno. Boki obrazu również są zadrukowane dzięki czemu nie ma potrzeby umieszczania go w dodatkowych ramkach.
 

Świetna jakość obrazów sprawia, że bez najmniejszych obaw możemy je komuś sprezentować.
 

Obrazy Miasta ręcznie malowane przez uzdolnionych artystów tworzone są na indywidualne zamówienie i wykonywane w ciągu kilku dni. Kupując taki obraz mamy poczucie, że jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Obrazy z motywem miasta cieszą się dużą popularnością i są chętnie kupowane. Panorama Nowego Jorku, pałac Tadż Mahal, urok polskiego Krakowa zawsze będą zachwycać wyglądem.

Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość