Nowy przewodniczący rady nadzorczej

Wydarzenia

Nowy przewodniczący rady nadzorczej

20.09.2016
autor: Elżbieta Borzymek (opr.)
Nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej WTBS został Mirosław Dąbkowski, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MEDITRANS Ostrołęka, który ma swoją bazę też w Wyszkowie.  
Zastąpił Alberta Kołodziejskiego, który złożył rezygnację (został powołany na prezesa jednej ze spółek Orlenu). Ponieważ rada nadzorcza liczy tylko 3 członków, aby mogła działać, burmistrz musiał szybko uzupełnić jej skład. – Nie miałem dużo czasu, żeby się rozglądać – mówi Grzegorz Nowosielski. – Rezygnacja była zaskoczeniem.  Z osób, które dysponowały odpowiednimi kompetencjami, Mirosław Dąbkowski wydał mi się najbardziej kompetentny. 
Nowy przewodniczący w latach 1999-2007 był komendantem policji w Ostrołęce, wcześniej zastępcą komendanta oraz naczelnikiem wydziału łączności Komendy Wojewódzkiej Policji w Ostrołęce. Egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa zdał w 1998 r.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zbliża się prawosławna Wielkanoc. Wyszkowska parafia zaprasza na święcenie pokarmów

Zbliża się prawosławna Wielkanoc. Wyszkowska parafia zaprasza na święcenie pokarmów

16 kwietnia Wielkanoc będą obchodzili prawosławni. Podobnie jak w ubiegłym roku, osoby wyznania prawosławnego, a więc m.in. uchodźców z Ukrainy, parafia św. Wojciecha zaprasza na poświęcenie pokarmów w sobotę 15 kwietnia.
zobacz więcej
Ile trzeba zapłacić za fotowoltaikę?

Ile trzeba zapłacić za fotowoltaikę?

Fotowoltaika pozwala produkować prąd ze Słońca, które stanowi niewyczerpalne źródło energii. Dlatego panele na dachach domów wyrastają niczym grzyby po deszczu. Posiadanie takiej instalacji w domu jednorodzinnym, gospodarstwie rolnym, czy firmie, pozwala uniezależnić się od cen ustalanych przez zakład energetyczny. Odpowiednia moc zestawu fotowoltaicznego pozwala produkować prąd i tym samym zaprzestać pobierania energii elektrycznej z publicznej sieci. Panele fotowoltaiczne,  w których produkowany jest prąd, posiadają 25 lat gwarancji na nominalną sprawność wynoszącą 80%. Dlatego to inwestycja na lata, która się zwraca i pozwala produkować prąd z darmowej energii słonecznej. Prawidłowo podłączona instalacja działa bezobsługowo. Ile kosztuje fotowoltaika?
zobacz więcej
Zatrzymani z narkotykami

Zatrzymani z narkotykami

Policjanci z wydziału prewencji zatrzymali dwie osoby podejrzewane o posiadanie narkotyków. To kolejne zatrzymania w ostatnim czasie.
zobacz więcej
Poszukiwany za spowodowanie tragicznego wypadku

Poszukiwany za spowodowanie tragicznego wypadku

Policja w Ostrowi Maz. poszukuje Łukasza Brzózki, podejrzewanego o spowodowanie tragicznego wypadku, w którym dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, a trzy trafiły do szpitala. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia.
zobacz więcej

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom
Zitcom