Najlepsi deweloperzy działający na warszawskim rynku nieruchomości

Wydarzenia

Najlepsi deweloperzy działający na warszawskim rynku nieruchomości

21.12.2022
autor: Materiał zewnętrzny
Sprawdzony deweloper to zdrowy sen kupującego. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. Obecnie w stolicy działa ponad 150 firm deweloperskich, część z nich to ogólnopolskie przedsiębiorstwa, ale nie brakuje też graczy międzynarodowych. Aby ułatwić wybór odpowiedniej firmy deweloperskiej, stworzyliśmy dedykowany im ranking. Stolica nieustannie wyróżnia się dużą ilością nowych inwestycji mieszkaniowych, dlatego warto dokładnie przyjrzeć się prosperującym w tym mieście deweloperom.

Deweloperzy Warszawy – co oferują i w czym się specjalizują

Warszawa jest bardzo różnorodnym miastem pod względem mieszkaniowym, a na rynku można znaleźć wiele ofert zarówno z mieszkaniami, jak i z domami. Deweloperzy Warszawy dbają o to, aby klienci mieli duży wybór i oferują inwestycje mieszkaniowe na każdą kieszeń i każdy gust.
 
W Warszawie powstają zarówno tradycyjne osiedla bloków mieszkalnych, jak i kameralne inwestycje wielorodzinne o niskiej zabudowie, nowe apartamenty klasy premium, kompleksy willi miejskich, inwestycje ulokowane w zabytkowych kamienicach lub na terenach poprzemysłowych. Jak już wspomnieliśmy, Warszawa posiada również szeroką ofertę domów jednorodzinnych, które powstają w bardziej kameralnych, oddalonych od centrum miasta dzielnicach. Najczęściej są to osiedla składające się z segmentów mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej, ale też kompleksy domów wolnostojących.

TOP sprawdzonych warszawskich deweloperów

Dom Development
Na początek firma, która jest obecna na rynku od 1995 roku i ma nie lada doświadczenie w sektorze budownictwa wielorodzinnego. Mowa o Dom Development, który wznosi mieszkania w dużych miastach na terenie całej Polski, a w Warszawie szczególnie lubuje się w dzielnicach Ursynów, Praga Południe, Białołęka, Mokotów, Targówek i Ursus. Jego osiedla wyróżniają się bardzo dobrym i przemyślanym zagospodarowaniem terenu, a mieszkania zwykle są wyposażone w filtry antysmogowe. Jedna z inwestycji, które wkrótce pojawią się w sprzedaży to Osiedle Palladium, chronione i monitorowane osiedle z licznymi strefami wypoczynku dla dzieci i dorosłych, ulokowane w otulinie zieleni na warszawskiej Białołęce.

Develia
Zakres specjalizacji firmy Develia jest bardzo szeroki. Deweloper ten wznosi zarówno osiedla wielorodzinne i domy w zabudowie szeregowej, jak i zaawansowane realizacje komercyjne. W Warszawie Develia działa w takich dzielnicach, jak Praga Południe, Mokotów, Wola, Targówek, Włochy, a jej realizacje wyróżniają się podwyższonym standardem wykonania. Deweloper planuje również sprzedawać gotowe mieszkania w Warszawie z wykończeniem. Będzie to dobra opcja dla osób zdecydowanych postawić na designerskie rozwiązania.

Robyg
Na koniec przyjrzyjmy się wielokrotnie wyróżnianemu w konkursach branżowych deweloperowi Robyg. Specjalizuje się w branży budownictwa wielorodzinnego, zwłaszcza o podwyższonym standardzie. Jego realizacje znaleźć można w takich dzielnicach Warszawy jak Wilanów, Włochy, Ursus, Bemowo, Mokotów i Prada Południe. Na osiedlach firmy Robyg coraz częściej goszczą panele fotowoltaiczne do zasilania części wspólnych, ładowarki aut o napędzie elektrycznym i systemy smart home.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość