McDonald’s otworzył restaurację w Wyszkowie! (FOTO)

Wydarzenia

McDonald’s otworzył restaurację w Wyszkowie! (FOTO)

12.05.2022
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. Maciej Kowalski, McDonald's
W czwartek 12 maja w Wyszkowie przy ul. Piłsudskiego w końcu otwarto restaurację McDonald’s. Czynna będzie codziennie od godz. 7 do północy. To 500. restauracja sieci w Polsce!
 
Przypomnijmy, że pozwolenie na budowę restauracji sieć McDonald’s otrzymała na początku tego roku. Restauracja znajduje się w okolicy sklepu Bricomarche, niedaleko skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Pułtuskiej. Od kilku tygodni, kiedy prace miały się wyraźnie ku końcowi, wyszkowianie dopytywali o termin otwarcia. Ten jednak sieć trzymała w tajemnicy.
Restaurację, która jest 500. McDonald’sem w Polsce, otwarto w czwartek 12 maja. Restauracja w Wyszkowie zastała zaprojektowana w stylu Luna. W sumie wewnątrz restauracji znajduje się 112 miejsc siedzących i 66 w ogródku. Lokal posiada również linię McDrive, z której mogą skorzystać zmotoryzowani - informuje sieć. - 500. restauracja sieci została wyposażona w innowacyjne rozwiązania pozwalające znacząco zredukować zużycie energii elektrycznej. Między innymi w instalację fotowoltaiczną oraz turbinę wiatrową, które pozyskują odnawialne źródła energii w całości pokrywające zapotrzebowanie na oświetlenie zewnętrzne lokalu. Rozwiązania te sieć będzie wprowadzać w kolejnych restauracjach. Zarówno nowych jak i tych już istniejących.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom
Zitcom