Dachował na ekspresówce (foto, wideo)

Wydarzenia

Dachował na ekspresówce (foto, wideo)

02.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), foto i wideo: KPP Wyszków
O dużym szczęściu może mówić kierowca skody, który w czwartek 1 marca na drodze S-8 stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. Podróż zakończył dachowaniem samochodu.
Do zdarzenia doszło po południu w rejonie węzła w Lucynowie. Z ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że 32-letni kierowca, mieszkaniec powiatu białostockiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. Po uderzeniu jego samochód dachował.
Na szczęście kierowca nie odniósł żadnych obrażeń. Nie było też innych poszkodowanych w tym poważnie wyglądającym zdarzeniu. Z utrudnieniami drogowymi zmagali się natomiast inni kierujący jadący w kierunku Warszawy, dla których policjanci wyznaczyli objazdy.
Policja niezmiennie apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz zachowanie zdrowego rozsądku na drogach, zwłaszcza w okresie zimowym. - Pamiętajmy, że za kierownicę powinniśmy wsiadać wypoczęci i trzeźwi, a samochody powinny być sprawne technicznie i przygotowane do zimowych warunków – dodaje podkom. Damian Wroczyński z wyszkowskiej policji.

Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Już się dostali. Teraz tylko dojechać…

Już się dostali. Teraz tylko dojechać…

Naukę w wyszkowskich szkołach średnich we wrześniu rozpocznie o ok. 800 uczniów więcej niż w latach poprzednich. Muszą się nie tylko pomieścić, ale też dojechać. Setki pierwszoklasistów to uczniowie spoza Wyszkowa. Powiat prowadzi rozmowy z prywatnymi przewoźnikami, by kursów było więcej.
zobacz więcej
Sztuka sprzątania

Sztuka sprzątania

Sposobów i inspiracji dotyczących sprzątania można szukać w wielu miejscach - na początku podpatrujemy rodziców, później obserwujemy współlokatorów, przyjaciół czy partnera. Kiedy osoby, które nas otaczają, nie potrafią dobrze sprzątać czy odpowiednio motywować do działania, warto przejrzeć poradniki internetowe bądź książki. Jedną z lepszych napisała Marie Kondo - japońska perfekcyjna pani domu.
zobacz więcej
W 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej (FOTO)

W 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej (FOTO)

1 września, w 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej wyszkowianie oddali hołd ofiarom największego i najkrwawszego konfliktu zbrojnego w dziejach ludzkości. Uroczystość odbyła się przy pomniku Gloria Victis w centrum miasta.
zobacz więcej
Są dowodem zrozumienia istoty związku małżeńskiego (FOTO)

Są dowodem zrozumienia istoty związku małżeńskiego (FOTO)

W ubiegłym roku pandemia uniemożliwiła wspólne świętowanie kilkudziesięciu parom obchodzącym 50- i 60-lecie małżeństwa. Z myślą o nich w niedzielę 3 października gmina Wyszków zorganizowała uroczystość, podczas której jubilaci odebrali medale nadane przez Prezydenta RP. 
zobacz więcej

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom