Dachował na ekspresówce (foto, wideo)

Wydarzenia

Dachował na ekspresówce (foto, wideo)

02.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), foto i wideo: KPP Wyszków
O dużym szczęściu może mówić kierowca skody, który w czwartek 1 marca na drodze S-8 stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. Podróż zakończył dachowaniem samochodu.
Do zdarzenia doszło po południu w rejonie węzła w Lucynowie. Z ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że 32-letni kierowca, mieszkaniec powiatu białostockiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. Po uderzeniu jego samochód dachował.
Na szczęście kierowca nie odniósł żadnych obrażeń. Nie było też innych poszkodowanych w tym poważnie wyglądającym zdarzeniu. Z utrudnieniami drogowymi zmagali się natomiast inni kierujący jadący w kierunku Warszawy, dla których policjanci wyznaczyli objazdy.
Policja niezmiennie apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz zachowanie zdrowego rozsądku na drogach, zwłaszcza w okresie zimowym. - Pamiętajmy, że za kierownicę powinniśmy wsiadać wypoczęci i trzeźwi, a samochody powinny być sprawne technicznie i przygotowane do zimowych warunków – dodaje podkom. Damian Wroczyński z wyszkowskiej policji.

Nina Wiśniewska -ados
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość