Bieda to nie wstyd. Fundacja zaprasza na gorące posiłki

Wydarzenia

Bieda to nie wstyd. Fundacja zaprasza na gorące posiłki

30.12.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W sobotę 30 grudnia wydawanie ciepłych posiłków dla potrzebujących i bezdomnych rozpoczęła fundacja „Lepszy Los”. Wydawane będą raz w tygodniu, w weekendy. Warto przekazać informację wszystkim potrzebującym.
Jak już informowaliśmy, fundacja „Lepszy Los” niedawno przeniosła się z Warszawy do Wyszkowa. - Nasza działalność opiera się na niesieniu pomocy osobom dotkniętym ubóstwem i niepełnosprawnością, w szczególności dzieciom, osobom starszym, ale również całym rodzinom – do współpracy zaprasza prezes organizacji Wojciech Bielecki.
Pierwszym poważnym przedsięwzięciem jest uruchomienia bufetu (szwedzkiego stołu), w którym najubożsi otrzymają ciepły posiłek na wynos, na początku jeden dzień w tygodniu. Akcja ruszyła kilka dni po świętach, w sobotę 30 grudnia: w siedzibie fundacji przy ul. Geodetów 50 w Wyszkowie, a po południu przy dworcu PKS w Wyszkowie w godz. 15 - 17.
Fundacja zaprasza wszystkich potrzebujących. Na czas wydawania posiłków celowo wybrała weekend, kiedy nieczynne są państwowe instytucje pomocowe. Gotowa jest również zmienić miejsca wydawania posiłków tak, by ułatwić potrzebującym dotarcie. – Bieda to nie wstyd – na posiłki zaprasza Wojciech Bielecki.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
997 przełącza się na 112

997 przełącza się na 112

Przez najbliższe kilka tygodni na terenie województwa mazowieckiego numer alarmowy 997 przełączony zostanie z jednostek organizacyjnych Policji na nr alarmowy 112 obsługiwany przez operatorów Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Numer nadal będzie aktywny, zmieni się jedynie miejsce odbioru zgłoszenia. Proces ten potrwa od 18 października do 6 listopada.
zobacz więcej
Wypożyczalnia lawet – ile kosztuje wynajem lawety w Polsce?

Wypożyczalnia lawet – ile kosztuje wynajem lawety w Polsce?

Wypożyczalnie samochodów osobowych i busów bardzo często oferują także poszerzoną ofertę, na którą składa się wynajem lawet. Ile kosztuje taka usługa, co wpływa na cenę oraz gdzie wypożyczyć lawetę? To najczęstsze pytania klientów, zwłaszcza, gdy to ich pierwsza wizyta. Spróbowaliśmy zebrać dla was te informację w krótkim zestawieniu – zapraszamy do lektury!
zobacz więcej
Szkolenia menadżerskie

Szkolenia menadżerskie

Dziś menedżer nie jest już tylko osobą zajmującą się wyłącznie zarządzaniem. Zmiany, zarówno społeczne jak i gospodarcze sprawiły, że zakres kompetencji na tym stanowisku, uległ znacznemu rozszerzeniu i od jego umiejętności przywódczych oraz interpersonalnych zależą efekty osiągane nie tylko przez niego ale przez cały zespół. Ważne aby menedżer potrafił rozpoznać talent i go docenił, aby miał dobry kontakt z ludźmi i potrafił zbudować dobrze funkcjonujący zespół.
zobacz więcej
Rekrutacja do przedszkoli (prawie) bez zmian

Rekrutacja do przedszkoli (prawie) bez zmian

Ogłoszenie w Polsce stanu epidemicznego nie wpłynie na harmonogram rekrutacji do wyszkowskich przedszkoli. 
zobacz więcej