Adam Kępka czwartym kandydatem na Burmistrza Wyszkowa (FOTO)

Wydarzenia

Adam Kępka czwartym kandydatem na Burmistrza Wyszkowa (FOTO)

13.03.2024
autor: Sylwia Bardyszewska
Na kilka godzin przed rejestracją Przymierze dla Samorządu zaprezentowało swojego kandydata na burmistrza, którym jest Adam Kępka.
 
Kandydat ma 35 lat. Ukończył dwa kierunki studiów: administrację oraz finanse i rachunkowość. Obecnie pracuje w Warszawie. - Prowadziłem i wielokrotnie uczestniczyłem w Kongresach Rolnictwa RP, objętych patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Współorganizowałem Marsz Niepodległości - mówi o sobie. - Zbierałem podpisy pod obywatelskimi inicjatywami ustawodawczymi, np. przeciwko wyprzedaży Lasów Państwowych i „W obronie chrześcijan”. Od wielu lat poza pracą zawodową aktywnie działam w OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych, walcząc w interesie polskich producentów oraz konsumentów.
KWW Przymierze dla Samorządu zarejestrowało listy kandydatów we wszystkich okręgach do rady powiatu i dwóch do rady miejskiej. Jak informowaliśmy, Miejska Komisja Wyborcza w Wyszkowie podjęła uchwałę w sprawie odmowy rejestracji listy komitetu w okręgu nr 2. Na listach poparcia były 144 ważne podpisy, na 150 wymaganych. Komitet złożył od tej decyzji odwołanie. 
- Kandydaci są doświadczeni, będą próbowali zrealizować program, z którym wychodzimy do mieszkańców, dają szanse na to, że w gminie coś się zmieni. Nie są to osoby, które od zawsze dostają się, tylko świeże, z nowymi pomysłami. Dają alternatywę - mówił Adam Kępka. 
W skrócie przypomniał program, o którym już pisaliśmy.
 
 
W prezentacji kandydata na burmistrza wzięli udział liderka komitetu Justyna Garbarczyk oraz liderzy list do rady miejskiej Jarosław Oleksiak i Włodzimierz Gryz.
- Jako komitet cieszymy się, że wystawiamy kandydata na burmistrza, ponieważ każdy liczący się komitet powinien mieć lidera i kandydata, który zawalczy o funkcję burmistrza Wyszkowa - uważa Justyna Garbarczyk. - W tym roku jest ogromna szansa na to, aby dokonać zmiany na tym stanowisku. Mamy nowe otwarcie, są zupełnie nowe twarze. Będziemy oczywiście zachęcać do głosowania na naszego kandydata.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość