WKS Mystkówiec wygrywa i kończy przygotowania do powrotu (foto)

Sport

WKS Mystkówiec wygrywa i kończy przygotowania do powrotu (foto)

27.08.2020
autor: mjk
WKS Mystkówiec w pierwszym meczu rozgrywek B-klasy wygrał, ale to nie koniec dobrych wieści dla sympatyków tej drużyny.

WKS Mystkówiec udanie rozpoczął rozgrywki ostrołęckiej B-klasy. W wyjazdowym meczu podopieczni trenera Michała Sępławskiego pokonali Orz Goworowo.

Orz Goworowo - WKS Mystkówiec Stary 3:4 (0:2)
Gole dla WKS: Michał Arbaszewski (59. i 89.), Bartosz Olender (20.), Sebastian Szczubeł (42.)

To nie koniec dobrych wieści dla sympatyków WKS. Za dwa tygodnie w Mystówcu Starym wielkie święto - piłkarze WKS wracają na swój obiekt. Po trzech latach nieobecności w Mystkówcu odbędzie się pierwszy mecz.
W środę firma z Leszna montowała ławki rezerwowych oraz trybuny z siedzeniami w kolorach WKS. Odbiór stadionu planowany jest na piątek, 28 sierpnia.
W tej kolejce WKS pauzuje, wielkie otwarcie boiska odbędzie się 6 września o 14.00.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Oświadczenie zarządu MZKS BUG WYSZKÓW

Oświadczenie zarządu MZKS BUG WYSZKÓW

W odpowiedzi na twierdzenia obrońcy Dariusza Andrzejewskiego wypowiedziane na rozprawie przed Sądem Rejonowym w Wyszkowie w dniu 12 kwietnia 2021 r., a wskazane w portalu Tuba Wyszkowa oraz na łamach tygodnika „Nowy Wyszkowiak” co do tego, iż: „Zarzutem prokuratora powinna być raczej objęta kwestia późniejszego zarządu, który w sposób kuriozalny uznał wysokość rzekomych zaległości wobec trenerów na podstawie ich ustnych oświadczeń, bez jakichkolwiek umów, i nie rozliczył ostatniej dotacji w 2017 roku, co skutkowało koniecznością zwrotu tej dotacji w wysokości 30 tys. zł” zarząd MZKS „Bug Wyszków” oświadcza co następuje:
zobacz więcej
BIEGI: Nie bądź tylko kibicem, weź udział

BIEGI: Nie bądź tylko kibicem, weź udział

Na temat biegania na stronach internetowych czy w prasie napisano już chyba wszystko. Dlaczego, po co, w jaki sposób itd. Jak wiemy, to sport dla indywidualistów, dla miłośników bycia z samym sobą
zobacz więcej
PIŁKA NOŻNA: Koniec jesieni młodych piłkarzy Bugu

PIŁKA NOŻNA: Koniec jesieni młodych piłkarzy Bugu

Wszystkie drużyny młodzieżowe Bugu Wyszków zakończyły jesienną część sezonu. Rywalizację w rozgrywkach ligowych wznowią - najstarsi pod koniec marca, młodsi na początku kwietnia przyszłego roku. część młodszych roczników jeszcze w tym roku zagra w towarzyskich meczach w ramach „Ligi zimowej”.
zobacz więcej
LEKKOATLETYKA: Sukces na mityngu (foto)

LEKKOATLETYKA: Sukces na mityngu (foto)

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku 11 czerwca uczestniczyli w XX Międzypowiatowym Mityngu Lekkoatletycznym, który odbył się na Stadionie Miejskim w Pułtusku. Sportowcy z ZSS w Brańszczyku odnieśli ogromny sukces i zdobyli łącznie 15 medali, dyplomy oraz okazały puchar!
zobacz więcej