WEEKEND: Jest co obejrzeć!

Sport

WEEKEND: Jest co obejrzeć!

23.03.2018
autor: mjk
Wiosna! Nareszcie jest co oglądać na stadionach i w halach naszego powiatu. Wybraliśmy kilka najciekawszych wydarzeń nadchodzącego weekendu.
Zaczynamy w sobotę o 12.00. Na stadionie WOSiR rozegrany zostanie mecz naszych piłkarek. Rozegrany, a w zasadzie dokończony, gdyż przerwano go w październiku zeszłego z powodu fatalnego stanu murawy. Loczki Wyszków podejmą PogońZduńska Wola, a mecz potrwa 65 minut.
W tym samym czasie w nieodległych Ząbkach piłkarze Bugu Wyszków rozpoczną swoje wiosenne zmagania. W pierwszym meczu tych drużyn wyszkowianie zdobyli 3 punkty (2:0) i było to jedyne zwycięstwo Bugu jesienią.
Również w samo południe, w Warszawie rozpocznie się turniej finałowy siatkarskich młodzików, w którym wystąpi UKS Polonez. O 12.00 wyszkowianie zagrają z KS Metro Warszawa, a o 17.30 z UKS Plas Warszawa.
Po meczu Loczków, kibice piłkarscy mogą wybrać się do Rząśnika. Co prawda WKS Rząśnik zaczyna dopiero po świętach, ale na boisku tego klubu zagra WKS Mystkówiec, rozpoczynając wiosenną rundę ostrołęckiej B-klasy. Przeciwnikiem będzie lider rozgrywek - Korona II Ostrołęka. Początek meczu o 15.00.

W niedzielę rano ostatni mecz turnieju młodzików zagrają nasi siatkarze. Jeśli znajdą się w pierwszej trójce zawodów pojadą na ćwierćfinały Mistrzostw Polski. O 11.00 rozpoczną mecz z UMKS MOS Wola Warszawa.
O 13.00 w pobliskim Pniewie swój pierwszy wiosenny mecz o punkty zagra Wymakracz Długosiodło. W pierwszym meczu z KS Pniewo długosiodlanie zaliczyli remis 2:2.
O 17.00 miłośnicy piłki nożnej powinni stawić się na stadionie WOSiR, gdyż do boju ruszają Wyszkowskie Rezerwy, czyli Bug II Wyszków. Ich przeciwnikiem będzie Sokół Serock.
Również o 17.00 kibice siatkówki w hali WOSiR będą dopingować graczy Campera, którzy rozegrają "mecz o wszystko" z Wichrem Kobyłka. Zwycięzca tego pojedynku będzie dalej walczył o II ligę.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość