SPORTY WALKI: Blood Fight Night. Oficjalne ważenie zawodników (foto)

Sport

SPORTY WALKI: Blood Fight Night. Oficjalne ważenie zawodników (foto)

26.10.2019
autor:
W sobotę wieczorem w hali WOSiR Blood Fight Night 2. Walki stoczą m.in. Mateusz Śniadała, Natalia Jędrysiak, Dawid Gruchalski, Bogdan Bulecki i Emil Śniadała.
 
W ringu zobaczymy zawodników wyszkowskiego Bambero Team. Emil Śniadała będzie walczył z Witoldem Okrasińskim (Akademia Sportów Walki Kutno), Bogdan Bulecki z Mahmoudem Hashadem (Academia Gorila Skierniwice), Dawid Gruchalski z Maciejem Szczukiewiczem (MMA Kraków), Natalia Jędrysiak z Weroniką Pietruszką (Dziki Wschód Biała Podlaska), Patryk Skierowski z Kacprem Sochackim (Control Naczaj Team), Przemysław Sobolewski z Piotrem Kaczmarkiem (Academia Gorila Żyrardów), Maksymilian Podgórski z Sebastianem Decowskim (Spartakus Rzeszów). Wielu miłośników sportów walki z pewnością ciekawych jest powrotu trenera Bambero Team Mateusza Śniadały, który zmierzy się z Dawidem Sadowskim (Underground Elbląg MMA).
Pojedynek Natalii Jędrysiak nie będzie jedynym kobiecym. Anna „Pepa” Tarasińska (Dziki Wschód Biała Podlaska) zmierzy się z Karoliną Sobek (Spartakus Rzeszów). W formule K-1 walczyli będą Dawid Strzemiński (Akademia Lwa) i Dominik Parol (Uniq Fight Club).
BFN to wydarzenie nie tylko sportowe. Podczas gali odbędzie się licytacja rękawic z autografem Mike’a Tysona. Dochód zostanie przeznaczony na operację 2-letniego Piotrusia Masiaka, wszczepienia implantu ślimakowego.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość