SPORTOWY WEEKEND: Nie tylko Polonia!

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Nie tylko Polonia!

04.10.2019
autor: mjk
Kilka ciekawych sportowych wydarzeń czeka nas podczas nadchodzącego weekendu. Wytrawny kibic zaliczy na pewno kilka z nich.

Zaczynamy w sobotę w Długosiodle. O 11.00 Wymakracz rozpocznie mecz A-klasy z Wkrą Sochocin. Przeciwnik zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, dlatego liczymy na komplet punktów podopiecznych trenera Rafała Gordziejczyka.

O 12.30 w stolicy pojedynek z Sarmatą rozpoczną gracze WKS Rząśnik. Gospodarze zgromadzili do tej pory punkt więcej od rząśniczan. Liczymy na ciekawy mecz.

O 13.00 swój mecz rozpoczną Loczki Wyszków. Wyjazdowy pojedynek z liderkami tabeli UKS SMS Łódź będzie bardzo trudny. Łódź-Widzew, ul. Milionowa - taki adres wpisać muszą kibice naszych piłkarek, aby dotrzeć na stadion.

O godzinie 15.00 na boisko w Wyszkowie wybiegną piłkarze Bugu Wyszków i Polonii II Warszawa. Czarne Koszule zajmują 12. miejsce w tabeli, więc inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo Bugu, będzie niespodzianką.

O 17.00 swój trzecioligowy sezon rozpoczną siatkarze Campera Wyszków. W hali WOSiR podejmować będą Zawkrze Mława. Liczymy na dobry początek sezonu w wykonaniu podopiecznych trenera Sławomira Gerymskiego.

Mniej będzie się działo w niedzielę. Kibiców piłki nożnej zapraszamy na spotkanie B-klasy. WKS Mystkówiec wyrusza do Andrzejewa na spotkanie z tamtejszym GKS. Początek meczu o 15.00.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość