SIATKÓWKA: Solidarnie na drugich miejscach (foto)

23.10.2019

Kadetki i kadeci Campera Wyszków solidarnie stracili punkty w ostatnich meczach. I dziewczęta i chłopcy są na drugim miejscu w swoich rozgrywkach.

Dziewczęta w meczu z Legionovią II walczyły do ostatniej piłki, niestety w piątym secie gospodynie tego spotkania okazały się minimalnie lepsze i wygrały decydującą partię do 13. Na kolejny mecz do Wyszkowa przyjechała bardzo mocna drużyna Ateny II Warszawa. Nasze siatkarki walczyły w pierwszym secie, ale przegrały go do 16. Druga i trzecia partia padły łatwym łupem drużyny gości (do 8 i 12). Mimo to podopieczne trenerki Marty Wójcik zajmują w tabeli drugie miejsce.

TS Legionovia Legionowo II - KS Camper Wyszków 3:2 (23:25, 25:18, 19:25, 25:22, 15:13)

KS Camper Wyszków - UKS Atena Warszawa II 0:3 (16:25, 8:25, 12:25)

Kadeci walczyli w poniedziałek z Plasem II Warszawa, którego w stolicy ograli 3:0. Po pierwszych dwóch setach, wygranych gładko przez nasz zespół wydawało się, że spotkanie rewanżowe skończy się takim samym rezultatem. Niestety, kolejny raz sprawdziło się powiedzenie, mówiące, że jak się nie wygrywa 3:0, to się przegrywa 2:3. Tak stało się tym razem. Zawiodła chyba koncentracja.

KS Camper Wyszków - UKS Plas Warszawa II 2:3 (25:22, 25:15, 21:25, 20:25, 13:15)