SIATKÓWKA: Siatkarki z SP nr 5 trzecie na Mazowszu

30.11.-0001
Siatkarki klas VIII z całego Mazowsza rywalizowały w sobotę w Wyszkowie w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego. Na podium stanęły zawodniczki SP nr 5.

W finałowym turnieju, który odbył się w sobotę 4 czerwca, wzięło udział sześć zespołów. Prócz gospodyń były to zawodniczki z Warszawy, Legionowa, Kozienic, Płocka i Mińska Mazowieckiego. Zawody odbyły się w hali WOSiR.
Podopieczne trenerki Marty Wójcik po fazie grupowej trafiły w półfinale na zawodniczki z Mińska Mazowieckiego. Bardzo wyrównany mecz niestety nasze siatkarki przegrały (w drugim secie 25:27), ale w spotkaniu o trzecie miejsce zdołały pokonać SP nr 220 Warszawa 2:1. Dzięki temu wyszkowianki wywalczyły brązowe medale Mistrzostw Mazowsza.
Mistrzostwo zdobyły młode siatkarki z Legionowa, które w finale pokonały mińszczanki.