SIATKÓWKA: Porażka w Chełmie

26.10.2021
Drugiej porażki w tym sezonie doznali siatkarze Campera Wyszków. W wyjazdowym meczu ulegli Arce Tempo Chełm 1:3.

Pierwsze dwa sety zdecydowanie dla gospodarzy. Podopieczni trenera Sławomira Gerymskiego przegrali pierwszą partię do 19, a drugą aż dziesięcioma punktami, do 15. Wyszkowianie zmobilizowali się jednak i w trzecim secie pokonali miejscowych 25:21. Z przebiegu gry w czwartej odsłonie meczu wydawało się, że nasi siatkarze wrócili na właściwe tory i doprowadzą do tie-breaka. Końcówka seta była jednak dramatyczna i, niestety, zakończona zwycięstwem chełmian 29:27. Bardzo szkoda tego seta, bo każdy punkt w tym sezonie będzie bardzo ważny. Po porażce w Chełmie wyszkowianie spadli na dziesiąte miejsce w tabeli grupy II drugiej ligi.

Arka Tempo Chełm - Camper Wyszków 3:1 (25:19, 25:15, 21:25, 29:27)

Pozostale wyniki IV kolejki: BAS Białystok - Lotnik Łęczyca 3:1; KKS Kozienice - Trójka Międzyrzec Podlaski 3:1; Bzura Ozorków - Centrum Augustów 3:1; Huragan Wołomin - MOS Wola Warszawa 3:0; Sparta Grodzisk Maz. - Metro Warszawa 1:3

W sobotę Camper zagra u siebie z liderem z Białegostoku i będzie to na pewno bardzo ciężki pojedynek.