SIATKÓWKA: Pogoń bez happy endu

15.03.2022
Siatkarze Campera Wyszków przegrali w sobotę w Augustowie z miejscowym Centrum w meczu II ligi siatkówki. Zwycięstwo gospodarzom przyniósł dopiero tie-break.

Wyszkowianie przegrwali w tym meczu już 2:0. Dwa pierwsze sety wygląały podobnie, mimo wyrównanej walki, końcówki należały do gospodarzy, którzy zwyciężali dwukrotnie do 21. W trzeciej partii podopieczni trenera Sławomira Gerymskiego zagrali bardzo dobrze i co ważniejsze skutecznie. Wygrana do 23 tchnęła nowe siły w naszych zawodników, którzy w czwartym secie ponownie wygrali do 23. Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebny był tie-break. Licznie zgromadzeni kibice mogli ogląać naprawdędobre widowisko i walkę do ostatniej piłki. Niestety, dla naszej drużyny, ostatnie piłki tego meczu wygrali gospodarze i to oni dopiszą sobie dwa punkty.

Centrum Augustów - Camper Wyszków 3:2 (25:21; 25:21; 23:25; 23:25; 15:12)