SIATKÓWKA: Po pięciu meczach bez wygranej, wreszcie przełamanie Campera (FOTO)

23.11.2021
Po pięciu meczach bez zwycięstwa, siatkarze Campera Wyszków wreszcie zwyciężyli. Po dobrym meczu w sobotę pokonali Centrum Augustów 3:1.

Od początku wyszkowianie przeważali. Pierwsze dwa sety nasi siatkarze gładko wygrali, spokojnie kontrolując przebieg spotkania. Podobnie było w trzeciej partii, z tą różnicą, że pod koniec seta nagle nasi zawodnicy przestali zdobywać punkty. Wykorzystali to gracze z Augustowa, którzy wygrali 26:24.
Trener Sławomir Gerymski między trzecią a czwartą  odsłoną meczu długo rozmawiał z zawodnikami Campera. Przyniosło to spodziewane efekty, bo na parkiecie w czwartym secie dominowali nasi siatkarze. Gładko, do 14, wygrali  seta i dzięki zwycięstwu 3:1 awansowali o jedną pozycję w tabeli ligowej.
W najbliższy weekend Camper jedzie do Międzyrzeca Podlaskiego i mamy nadzieję, że z dalekiego wyjazdu wyszkowianie przywiozą komplet punktów. Drużyna gospodarzy zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i do tej pory wygrała tylko jeden mecz (3:2 z Huraganem Wołomin).

Camper Wyszków - Centrum Augustów 3:1 (25:21, 25:19, 24:26, 25:14)

Pozostałe wyniki VIII kolejki: BAS Białystok - Bzura Ozorków 3:1; Huragan Wołomin - KKS Kozienice 1:3; Sparta Grodzisk Maz. - Lotnik Łęczyca 3:0; Arka Tempo Chełm - Trójka Międzyrzec Podl. 3:0; Metro Warszawa - MOS Wola Warszawa 3:0