SIATKÓWKA: Miłe złego początki

23.11.2022
Nie udała się siatkorzom Campera Wyszków wyprawa do stolicy na mecz z Metrem. Wyszkowianie przegrali 1:3, ale... awansowali w tabeli.

Pierwsza partia meczu dała kibicom Campera nadzieję na zwycięstwo. Nasi zawodnicy pewnie rozstrzygnęli seta na swoją korzyść.
Zupełnie odwrotnie było w drugiej odsłonie meczu. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końca, tracąc tylko 17 punktów.
Dwa następne sety były wyrównane, ale w końcówkach stołecznym graczom udało się przychylać szalę zwycięstwa na swoją stronę. Szkoda szczególnie czwartego seta, w którym podopieczni trenera Karola Kościńskiego byli równorzędnym przeciwnikiem stołecznego zespołu.

Wyszkowianie tracą do lidera już 12 punktów, a w najbliższej kolejce do Wyszkowa przyjedzie kolejny zespół ze stolicy - MOS Wola. Zwycięstwo dałoby awans w tabeli i zwiększyłoby szansę na dogonienie czołówki.

Metro Warszawa - Camper Wyszków 3:1 (20:25, 25:17, 25:22, 25:23)

Pozostałe wyniki VIII kolejki:
AZS UWM Olsztyn - SMS PZPS II Spała 2:3 (27:25, 23:25, 17:25, 25:14, 8:15); Lechia II Tomaszów Maz. - Czarni Rząśnia 3:1 (25:23, 19:25, 25:21, 25:22); Arka Chełm - Trójka Międzyrzec Podlaski 3:1 (25:18, 23:25, 26:24, 25:15); Sparta Grodzisk Maz. - Centrum Augustów 3:0 (25:14, 25:17, 25:21); MOS Wola Warszawa - KKS Kozienice 3:0 (25:22, 25:22, 25:23)