SIATKÓWKA: Juniorzy na fali (foto)

29.11.2016
W piątek 3:0, w sobotę 0:3, w niedzielę 3:1 - takie wyniki osiągnęli młodzi siatkarze Campera.
W piątek na parkiet WOSiR wyszli juniorzy Campera, aby rozegrać pierwsze spotkanie ostatniego dwumeczu sezonu zasadniczego. Przeciwnikiem podopiecznych Macieja Główczyńskiego byli siatkarze Macovii Maków Maz. Wyszkowianie w krótkich trzech setach pokonali gości 3:0 (25:16, 25:18, 25:20).
Rewanż odbył się w niedzielę  w Makowie Mazowieckim. Mecz w pierwszych dwóch setach wyglądał podobnie do piątkowego, dość łatwo wygrali nasi siatkarze. Jednak trzecia odsłona należała do drużyny z Makowa, która walczyła ambitnie i zwyciężyła do 21.  Czwarty set był bardzo wyrównany, na szczęście dla naszych zawodników decydujące piłki wygrywali siatkarze Campera. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 (20:25, 22:25, 25:21, 23:25).
Camper: Deptuła, Grzybowski, Choromański, Kacper Wojtkowski, Karol Wojtkowski, Szydlik,  Zdrojewski, Jagiełło, Leszczyński,  Czajkowski, Jackowski (libero) i  Rzemek (libero)
Gorzej idzie w rozgrywkach kadetom Campera. W sobotę niestety przegrali ponownie z UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (19:25,16:25,15:25)