SIATKÓWKA: Camper wciąż liderem. Nadal bez straty seta

18.10.2024
Trzeci w tym sezonie ligowy mecz i trzeci raz bez straty seta. Tak wygląda bilans siatkarzy Campera Wyszków w rozgrywkach II ligi.

Gospodarze od początku górowali nad zawodnikami z Olsztyna. Każdy set pokazywał zdecydowaną przewagę wyszkowian. W pierwszej partii Camper wygrał do 19, w drugiej do 16, a w trzeciej wprost zdemolował olsztynian, wygrywając do 13.
Podopieczni Mateusza Mielnika prowadzą w tabeli bez straty seta.

Camper Wyszków - AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:19, 25:16, 25:13)

W środowy wieczór Camper grał mecz Pucharu Polski. Już w pierwszej rundzie wyszkowianie trafili na groźnego przeciwnika Necko Augustów.
Mecz przez cały czas był bardzo wyrównany, a na palcach jednej ręki można policzyć sytuację 3-4 punktowej przewagi jednej z drużyn. Ostatecznie to goście wygrali i awansowali do następnej rundy Pucharu Polski.

Camper Wyszków - Necko Augustów 1:2 (25:22, 22:25, 22:25, 22:25)