SIATKÓWKA: Camper słabszy od graczy z Chełma (FOTO)

07.03.2022
Niedługo trwał sobotni mecz Campera Wyszków z Arką Tempo Chełm. Goście kontrolowali od początku do końca spotkanie i wygrali 3:0.

O pierwszych dwóch setach w wykonaniu wyszkowian lepiej nie pisać zbyt wiele. Zawodnicy z Chełma dominowali na parkiecie i łatwo wygrali pierwsze dwie partie. Szczególnie wynik drugiego seta (13:25) pokazuje różnicę, jaką między zespołami widać było na parkiecie w sobotni wieczór.
Trzeci set był dużo lepszy w wykonaniu wyszkowian, którzy  przez większość seta dotrzymywali kroku siatkarzom z Chełma. Niestety końcówka znów należała do gości, którzy zwyciężyli ostatecznie do 22.

Camper Wyszków - Arka Tempo Chełm 0:3 (19:25, 13:25, 22:25)

Następny mecz Camper zagra na wyjeździe z Centrum Augustów. Liczymy, że z dalekiego wyjazdu nasi siatkarze przywiozą punkty.
Przed meczem odbyła się miła uroczystość. Trener Campera Sławomir Gerymski otrzymał z rąk przedstawicieli mazowieckich władz siatkówki pamiątkowy medal za dotychczasową wieloletnią pracę trenerską.