SIATKÓWKA: Camper lubi tie-breaki

12.10.2021
W drugim meczu II ligi siatkówki zawodnicy Campera znów grali pięć setów. Kolejny raz wygrali, tym razem z Huraganem Wołomin.

Pierwszy set był wyrównany, ale w końcówce gospodarze zdobyli przewagę i wygrali 25:21. Dwa następne sety to wyraźna przewaga podopiecznych Sławomira Gerymskiego. Camper wygrał kolejne te partie do 16 i 23. W czwartym secie trwała bardzo wyrównana walka, ale mimo że wyszowianie mieli piłki meczowe, ostatecznie gracze z Wołomina okazali się lepsi, zwyciężając 27:25.
Piąty set toczył się pod dyktando Campera, którzy tylko raz pozwolili się zbiliżyć Huraganowi na odległość jednego punktu. Ostatecznie wyszkowianie zwyciężyli 15:11 i dzięki temu mają na koncie dwa cenne zwycięstwa.
W tabeli Camper zajmuje czwarte miejsce, prowadzi BAS Białystok.

IŁ CAPITAL Huragan Wołomin - Camper Wyszków 2:3 (25:21, 16:25, 23:25, 27:25, 11:15)

Wyniki pozostałych meczów:
BAS Białystok - Trójka Międzyrzec Podlaski 3:0
Lotnik Łęczyca - Centrum Augustów 3:1
KKS Kozienice - MOS Wola Warszawa 2:3
Bzura Ozorków - Metro Warszawa 3:2
Arka Tempo Chełm - Sparta Grodzisk Maz. 3:2

W najbliższym meczu Camper zagra w Wyszkowie ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. Mecz odbędzie się w sobotę 16 października o 17.00.