PIŁKA NOŻNA: Zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy (FOTO)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy (FOTO)

29.01.2022
autor: Sylwia Bardyszewska
Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy grają miłośnicy różnych sportów. Turniej Piłki Halowej to już tradycja wyszkowskiej finałów, w tym roku odbył się po raz trzynasty. Wygrała go drużyna Maleks.
W turnieju, który rozpoczął się w sobotni poranek w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Wyszkowie, wzięło udział osiem drużyn. Choć panowie grali w szczytnym celu, na boisku trwała zacięta walka o każdy punkt, nikt nie odstawiał nogi.
Turniej przeprowadzono systemem do dwóch przegranych, a wyniki niektórych meczów rozstrzygały się dosłownie w ostatnich sekundach.
Puchar za pierwsze miejsce powędruje do drużyny Maleks w składzie: Krzysztof Drzymała, Michał Olszewski, Piotr Wyszyński, Daniel Pakieła, Jarosław Wyszyński, Robert Wałowski i Jarek Wyszyński.
II miejsce zajęli piłkarze Wyszków FC, którzy zostawili na boisku najwięcej potu, bo rozegrali najwięcej spotkań: Przemek Jastrzębski, Karol Anklewicz, Sebastian Kocięcki, Mateusz Zając, Mateusz Turek, Damian Komorowski, Daniel Zieliński, Dawid Pokraśniewicz i Sebastian Geski.
Trzecie miejsce wywalczyli goście - Piasek Rembertów: Grzegorz Silicki, Paweł Dąbrowski, Łukasz Matuszewski, Adam Jurkowski, Bartosz Kamiński i Sławomir Lubelski.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość