PIŁKA NOŻNA: Strzelają Duda i Kaczyński

Sport

PIŁKA NOŻNA: Strzelają Duda i Kaczyński

22.08.2020
autor:
Wymakracz Długosiodło stał się najbardziej medialną drużyną z naszego terenu. Nic dziwnego, skoro gole dla Wymakracza strzelają Duda i Kaczyński, na co uwagę zwrócił nawet wiceminister spraw wewnętrznych Paweł Szefernaker.  
 
Drużyna z Długosiodła zrobiła się słynna po meczu z Borutą Kuczbork. Zwycięstwo 2:0 nie jest niczym nadzwyczajnym, ale kiedy gole strzelają Duda i Kaczyński... Co ciekawe, Adam Duda po strzeleniu bramki zszedł z boiska, gdzie zastąpił go Szymon Kaczyński, strzelec kolejnego gola dla Wymakracza.
To zwróciło uwagę nie tylko ogólnopolskich mediów, ale też wiceministra spraw wewnętrznych Pawła Szefernakera, który o zwycięstwie Wymakracza – i oczywiście strzelcach bramek - napisał na swoim Twiterze.
 

 
Kolejny mecz Wymakarcza już w najbliższą niedzielę 23 sierpnia. O godz. 16 na stadionie w Długosiodle nasi piłkarze zmierzą się z drużyną Orlęta Baboszewo.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie