PIŁKA NOŻNA: Pierwszy sparing Wymakracza na plus

28.07.2022
W pierwszym sparingu podczas przygotowań do nadchodzącego sezonu ciechanowsko-ostrołęckiej ligi okręgowej Wymakracz Długosiodło pokonał GKS Andrzejewo 4:3.

Planowany na ostatni weekend mecz kontrolny z LKS Ostrówek niestety nie doszedł do skutku, dlatego długosiodlanie rozpoczęli sparingi od meczu z GKS Andrzejewo na swoim stadionie.
Przeciwnik Wymakracza w minionym sezonie otarł się o awans z B-klasy. Przegrał dopiero baraż z Tamką Dzieżgowo. W środowy wieczór zespół z Andrzejewa pokazał, że rzeczywiście potrafi grać w piłkę. Do przerwy goście prowadzili 3:1, a przede wszystkim mieli zdecydowaną przewagę w skuteczności.
Na szczęście po zmianie stron gospodarze zagrali znacznie lepiej i zdobyli trzy gole, nie tracąc żadnego.
Warto dodać, że w bramce Wymakracza przez 90 minut wystąpił siedemnastoletni Bartek Nożewski.
Kolejny sparing długosiodlanie zagrają już w tę sobotę (30 lipca) o godzine 15.00. W Małkini Górnej Wymakracz zmierzy się z miejscowym MKS.

Wymakracz Długosiodło - GKS Andrzejewo 4:3 (1:3)
Gole dla Wymakracza: Piotr Prabucki, Mateusz Książek, Kamil Iwański, Michał Rytel.
Wymakracz: B. Nożewski - A. Jachacy, D. Roguszewski, P. Bączek, M. Szymański, M. Rytelewski, P. Prabucki, M. Rytel, B. Kolankiewicz, E. Mostowski, E. Rogalski
Zagrali również: P. Rosiński II, P. Drózd, M. Laska, M. Kwiatkowski, A. Duda, K. Iwański, M. Książek, K. Nożewski, F. Cackowski i K. Krajewski