PIŁKA NOŻNA: Młodzi piłkarze Bugu lepsi w sparingu od WKS Rząśnik (FOTO)

07.02.2022
Pierwszy sprawdzian podczas zimowych przygotowań mają za sobą piłkarze WKS Rząśnik. W niedzielę w Wyszkowie zmierzyli się z zawodnikami Bugu Wyszków (rocznik 2004).

Kibice przecierali oczy ze zdziwienia, kiedy po 15 minutach wynik brzmiał 4:0 dla juniorów Bugu. Ale dla WKS był to pierwszy sparing po zimowej przerwie i widać było, że wielu zawodnikom brakuje „czucia piłki”, a młodzi piłkarze Bugu są na innym etapie przygotowań (kilku z nich zaliczyło już nawet sparingi w barwach pierwszej drużyny).
Sporo błędów w grze defensywnej spowodowało, że publiczność (a było jej zdecydowanie więcej niż na meczu seniorów Bugu) mogła zobaczyć aż 14 goli.

Bug Wyszków (j) - WKS Rząśnik 9:5
Gole dla Bugu: de Sousa, Balcer, Krawczyk, Ciach, Okular, Łysik 2, Uzdowski 3.
Bug: Fedorczyk - Zakrzewski, Rogulski, Gemza, Cyrych, Ciach, Okular, Krawczyk, Swiderek, Balcer, de Sousa. Od 60. minuty zagrali: Jeżak, Trzciński, Wojtaszek, Buźniak, Wójcik, Jezierski, Skrocki, Piecychna, Łysik, Kulesza, Uzdowski.

W najbliższą niedzielę piłkarze WKS Rząśnik zagrają w Długosiodle z FC Różan (ostrołęcka klasa B). Początek meczu o 11.00.