PIŁKA NOŻNA: Michał Kaput zagrał 100 meczów z Radomiakiem i rozpędza się w Ekstraklasie (FOTO)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Michał Kaput zagrał 100 meczów z Radomiakiem i rozpędza się w Ekstraklasie (FOTO)

07.11.2021
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. radomiak.pl/Marek Kwasowski
Przed zwycięskim meczem z Górnikiem Zabrze wyszkowianin Michał Kaput otrzymał pamiątkową koszulkę za rozegranie 100 meczów w barwach Radomiaka. 
 
Przypomnijmy, że Michał Kaput jest wychowankiem WOSiR Wyszków (do 2011 r.). Przez 6 lat grał w MKS Polonia Warszawa, przez rok w ŁKS Łomża, a ostatnie 3 lata spędził w Radomiaku Radom. 
 
 
W tym sezonie Radomiak, który do Ekstraklasy wrócił po 36 latach, zbiera same pochwały. I nic dziwnego, bo obecnie znajduje się na 5. miejscu tabeli, po sobotnim zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze. Był to bardzo udany mecz wyszkowianina, podobnie jak poprzedni z Cracovią. Defensywny pomocnik Radomiaka pokazuje, że jest w coraz lepszej formie.
Michał Kaput, przez kolegów z drużyny nazywany Kapi, zapracował sobie na zaufanie trenera Dariusza Banasika, który wystawia wyszkowianina praktycznie na każdy mecz w składzie podstawowym.
Za rozegranie 100 spotkań w barwach klubu w sobotę Michał otrzymał pamiątkową koszulkę i podziękowania od prezesa Radomiaka Sławomira Stempniewskiego. Wyszkowianin stanął obok kapitana drużyny Leandro, który również odebrał koszulkę, ale upamiętniającą 300 meczów z Radomiakiem.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość