PIŁKA NOŻNA: Marek Zalewski rezygnuje!

Sport

PIŁKA NOŻNA: Marek Zalewski rezygnuje!

08.05.2024
autor: opr. mjk
Marek Zalewski nie będzie prezesem Bugu Wyszków. Zaskakującą decyzję przekazał w środowy wieczór, kiedy na stronie klubowej opublikowano oświadczenie, którego treść przytaczamy w całości.

Szanowni Państwo,
z ogromnym wzruszeniem, ale również z przekonaniem o słuszności mojej decyzji, informuję, że złożyłem rezygnację z funkcji Prezesa MZKS Bug Wyszków. Misja, którą oddanie realizowałem przez ostatnie 5 lat, zakończy się wraz z nadchodzącym Zwyczajnym Walnym Zebraniem zaplanowanym na koniec czerwca 2024 roku.
Spoglądając wstecz na lata naszej współpracy przede wszystkim czuję głęboką wdzięczność za czas, który wspólnie zainwestowaliśmy w ten projekt. Działalność w Klubie była dla mnie nie tylko pracą ale także wielkim zaszczytem i możliwością rozwoju.
Jestem dumny z osiągnięć, które udało nam się wspólnie zrealizować, i jestem przekonany, że pozostawiam Klub na mocnych fundamentach. Wierzę również, że przyszłość przyniesie dalszy rozwój i nowe sukcesy.
 
Z wyrazami szacunku,
Marek Zalewski

Marek Zalewski został prezesem w kwietniu 2019, po rezygnacji poprzedniego prezesa Marcina Chodkowskiego. Pod jego kierownictwem Bug wszedł w drugie stulecie swojej historii. Przez krótki czas M. Zalewski łączył funkcję prezesa i trenera pierwszej drużyny Bugu Wyszków. W ostatnich wyborach samorządowych startował z listy Koalicji Obywatelskiej, uzyskując 150 głosów (nie został wybrany).
Nina Wiśniewska -ados
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość