Wyszkowianin Bartosz Kaput występujący w barwach drużyny Zgoda Chodecz wygrał w ubiegły weekend Mistrzostwa 1 Ligi Beach Soccera i awansował tym samym do Ekstraklasy. Zgoda Chodecz podczas turnieju w Gdańsku wygrała wszystkie mecze.
Warto przypomnieć, że Bartosz Kaput jest reprezentantem Polski w minifutbolu (w tym roku był w kadrze Polski na Mistrzostwa Świata, które odbywały się w Azerbejdżanie). W plażowej odmianie piłki nożnej wyszkowianin występuje w Zgodzie Chodecz, drużynie z województwa kujawsko-pomorskiego.
Zespół Bartosza wygrał podcza turnieju w Gdańsku wszystkie mecze. W meczach grupowych Zgoda wygrała 11:4 z SKM Kanarinhos, 14:2 z Rekordem Brzeziny i 10:4 z Grego Bus Poker Team Lublin.
W fazie pucharowej Zgoda odniosła kolejne zwycięstwa: w 1/8 finału pokonała Mayday Gdańsk 9:4, w ćwierćfinale LZS Izbiszcze 8:4, a w półfinale 6:3 z Czarnymi Pruszcz Gdański.
Siódme, najważniejsze turniejowe zwycięstwo, to finałowa wygrana z Włókniarzem Pabianice 8:2.
Awans do Ekstraklasy to wielki sukces piłkarzy plażowych Zgody i oczywiście Bartosza Kaputa. Gratulacje!
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Twoja opinia
Pobierz gazetkę promocyjną
Oferta ważna: 6-16.05.2026 lub wg terminów przy produktach.
Najnowsze informacje
- PIŁKA NOŻNA: Kibice wejdą na mecz z Polonią!
- Wyszkowscy bokserzy, biegacze i piłkarze — jak amatorzy mogą trenować z głową, by uniknąć kontuzji
- SOMIANKA: Kamil Bednarek gwiazdą MAZOpikniku
- Wznowienie ruchu pociągów od stacji Tłuszcz do stacji Mostówka
- 500 lat Mazowsza w Koronie
- Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów (FOTO)
- PIŁKA NOŻNA: Mecz z Polonią bez wyszkowskich kibiców!
- BOKS: Pas WBO nie dla Mateusza Tryca
- Pierwsza Komunia Święta w parafii św. Idziego (FOTO)
- SIATKÓWKA: Liliana Wójcik powołana do kadry



