Rozkład jazdy komunikacji miejskiej
LINIA NR 1 (PKS/PKP - Leszczydół Nowiny - Natalin - PKS/PKP)
LINIA NR 2 (PKS/PKP - ul. Świętojańska - Aleja Wolności - Drogoszewo - Deskurów)
LINIA NR 3 (PKS/PKP - Świętojańska - Sikorskiego - KEN (szpital) - Sowińskiego - PKS/PKP)
LINIA NR 4 (PKS/PKP - Pułtuska (cmentarz) - L.Stary - L.Podwielątki - Łosinno - Olszanka - PKS/PKP)
LINIA NR 5 (PKS/PKP - Pułtuska (cmentarz) - Olszanka - KEN (szpital) - PKS/PKP)
LINIA NR 6 (PKS/PKP - Skuszew - Kamieńczyk - Świniotop - Loretto - PKS/PKP)
Najnowsze informacje
- Sierżancie Sitku, Mateuszu, odszedłeś na wieczną służbę. Cześć Twojej pamięci! (FOTO)
- Rzadziej chorujemy
- W kajaku butelki po alkoholu. Policja wszczęła poszukiwania kajakarzy
- Cygański Tabor Patrycji Runo (FOTO)
- Potrzeba krajowej strategii walki z nałogiem
- Koncert w Wyszkowie nie pomógł Jackowi Kurskiemu
- Wyniki wyborów w gminach powiatu wyszkowskiego
- Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego
- Motocyklista jechał zbyt szybko. Ranny trafił do szpitala (FOTO)
- Zignorował sygnalizację na przejeździe i wjechał w lokomotywę (FOTO)