RZĄŚNIK: Koncert o zachodzie słońca (FOTO)

Powiat

RZĄŚNIK: Koncert o zachodzie słońca (FOTO)

20.07.2021
autor: Elżbieta Borzymek
Drugi z cyklu koncertów „Wakacyjne Spotkania z Muzyką przy zachodzie słońca” odbyło się w niedzielę 18 lipca przed budynkiem Urzędu Gminy w Rząśniku.
 
Zagrała kapela Fakiry z Piotrkowa Trybunalskiego, która w tym roku obchodzi 45-lecie swojej działalności. Założycielem kapeli jest Marek Doleciński, który jako jedyny z pierwszego składu w niej gra i nadal ją prowadzi. Z okazji jubileuszu kapela wydała swoją czwartą w karierze płytę – „Na wszystkie duszy nastroje”.
Z inicjatywy kapeli, spontanicznie, zorganizowano zbiórkę pieniędzy na potrzeby schroniska dla zwierząt. Zebrano 112 zł i 15 gr. 
 
1 sierpnia wystąpi Alosza Awdiejew
Kolejny koncert, w zupełnie innym nastroju, organizatorzy - Gmina Rząśnik, Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśniku oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego – zapraszają w niedzielę 1 sierpnia o godz. 19. Wystąpi Alosza Awdiejew: Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Człowiek kultury i nauki. Jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem – profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję. Rosjanin z polskim obywatelstwem, który przybył do Krakowa po raz pierwszy w 1967 roku
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom
Zitcom