O trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela (FOTO)

Od czytelników

O trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela (FOTO)

15.10.2021
autor: Szkoła Podstawowa w Leszczydole Starym
Dzień Edukacji Narodowej 13 października świętowała Szkoła Podstawowa w Leszczydole Starym.
 
Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia dyrektor Agnieszki Lachowskiej-Marzoch, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów oraz zaproszonych gości. Mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Wręczyła też nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie w imieniu rodziców ciepłe słowa podziękowania oraz życzenia skierowała do nauczycieli przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Ambroziak. 
Dalsza część uroczystości upłynęła w wesołym nastroju. Akademię przygotowali uczniowie klasy III, którzy w zabawny sposób przedstawili ciekawe scenki z życia szkoły. Dzieci zaprezentowały żartobliwe wiersze i piosenki oraz podziękowały za trud wkładany w wychowanie i edukację. Na koniec wszyscy uczniowie krzyknęli głośno i wyraźnie ,,DZIĘKUJEMY!” Było śmiesznie, ale też wzruszająco. Z całą pewnością występ dał wszystkim okazję nie tylko do świetnej zabawy, ale i refleksji.
Ogromną niespodzianką okazała się prezentacja przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie przygotowali zdjęcia z dzieciństwa nauczycieli i pracowników szkoły. Zadaniem obecnych było rozpoznanie przedstawionej osoby. Zabawa była wspaniała i wywołała wiele radości. 
Wszyscy byli bardzo zadowoleni z przebiegu ceremonii oraz sposobu wyrażenia wdzięczności przez uczniów.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość