Inżynierowie budownictwa zapraszają na bezpłatne konsultacje

Od czytelników

Inżynierowie budownictwa zapraszają na bezpłatne konsultacje

07.10.2022
autor:
Budujesz dom i masz pytania? Czeka cię remont i masz wątpliwości dotyczące jego przebiegu? Potrzebujesz porady z zakresu prawa budowlanego? Starostwo Powiatowe w Wyszkowie zaprasza na drugą edycję Dni Otwartych Inżyniera Budownictwa organizowanych przez Polskę Izbę Budownictwa. Podczas spotkania eksperci bezpłatnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące państwa pytania.
 
Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa odbędzie się 11 października w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie (ul. Zakolejowa 15A, 07-200 Wyszków) w godz. 14-18.
Podczas spotkania indywidualni inwestorzy, którzy planują zakup działki, budowę domu lub remont mieszkania, właściciele nieruchomości oraz przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych będą mieli okazję porozmawiać z inżynierami budownictwa. Zakup ziemi, procedury prawne związane z budową domu, wybór kierownika budowy, materiałów i technologii, to jedne z kwestii, w których będą doradzać inżynierowie.
Patronat honorowy nad akcją sprawują: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Patronem medialnym wydarzenia jest „Dziennik Gazeta Prawna”, miesięcznik „Inżynier Budownictwa”, ONET.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość