Bal z gwiazdami (foto)

Od czytelników

Bal z gwiazdami (foto)

22.02.2019
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
Seniorzy z gminy Wyszków podczas tegorocznego karnawału mieli możliwość wzięcia udziału w XIII Balu Seniorów, który odbył się 16 lutego w Gościńcu pod Jesionem. W zabawie wzięło udział prawie 200 osób.
Imprezę otworzyła i poprowadziła kierownik Domu Dziennego Pobytu „Senior” Dorota Wojtkowska. Głos zabrała również Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie Agnieszka Mróz. Jak co roku, uczestnicy mieli zapewniony szereg atrakcji, m. in. można było poczuć się jak gwiazda, przechodząc po czerwonym dywanie i robiąc sobie zdjęcie na ściance, przy której pozowała Myszka Mickey. Gości zabawiał „DJ na wesele”, który zapewniał różnorodną muzykę, dzięki temu można było tańczyć zarówno przy starszych jak i nowszych przebojach. Nie obyło się również bez biesiady przy stołach. Podczas balu można było zakupić losy w zabawie fantowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Promenada”.
Uczestnicy balu z zaciekawieniem oczekiwali na gwiazdę wieczoru, którą w tym roku była Laura Łącz. Artystka zaśpiewała kilka pięknych piosenek m. in. „Rebeka”, „Galopka”. Pani Laura jest wszechstronnie utalentowana, gdyż oprócz aktorstwa, śpiewu jest również poetką. Podczas balu można było zakupić wiersze dla dzieci z dedykacją autorki.
Tradycją balu jest wybór króla i królowej. W tym roku największą popularnością cieszyli się Halina Kowalczyk i Włodzimierz Kalinowski, którzy po wyborze zaprezentowali się we wspólnym tańcu. Na balu uhonorowani zostali również autorzy najlepszego przebrania za gwiazdę, tym razem były to: dwie Wioletty Willas – Teresa Tomaszuk i Maria Hajdacka, Pola Negri – Ewa Andruchewicz oraz Al Capone – Kazimierz Andruchewicz.
Organizatorzy XIII Balu Seniora w Wyszkowie serdecznie dziękują prywatnym przedsiębiorcom oraz organizacjom za pomoc w przygotowaniu balu. W tym roku wydarzenie wsparli: 
Gościniec pod Jesionem, PALBOR Service Pan Tomasz Borek, WCMB Pan Tomasz Biernacki, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Wyszkowie, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wyszkowie.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość