Zmiany w radach nadzorczych wyszkowskich spółek

Wydarzenia

Zmiany w radach nadzorczych wyszkowskich spółek

23.04.2020
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
Burmistrz wprowadził zmiany w radach nadzorczych Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.
 
Marzena Małek zrezygnowała z bycia członkiem rady nadzorczej PWiK (po zmianach prawa, można być członkiem tylko jednej rady nadzorczej). Na jej miejsce powołany został Mirosław Dąbkowski (wcześniej przewodniczący rady nadzorczej WTBS). Z kolei do rady nadzorczej WTBS dołączył pochodzący z powiatu wołomińskiego Robert Szumski. Pracujący w Narodowym Banku Polskim (wcześniej w Ministerstwie Finansów) posiada szeroką wiedzę z zakresu ekonomii, kontroli wewnętrznej i zarządzania. Ukończył studia doktoranckie z nauki o zarządzaniu na kierunku ekonomia w SGH, studia podyplomowe: Doctor of Business Administration (DBA), Kontrola wewnętrzna i audyt oraz EMBA (Executive Master of Business Administration).
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kontrowersyjne zakazy na Ogródkach (foto)

Kontrowersyjne zakazy na Ogródkach (foto)

Wprowadzenie zakazów zatrzymywania samochodów na ulicach os. Ogródki było najbardziej kontrowersyjnym tematem poruszonym podczas konsultacji społecznych w sprawie nowej organizacji ruchu na osiedlu.
- Nie bawi mnie, że ciągle muszę dzwonić na policję – mówił mieszkaniec ul. Spokojnej.
- Ja się nie zgadzam, bo jakiś pan chce jeździć jak głupi – twierdziła z kolei przeciwniczka zakazów.
zobacz więcej
Wystawa fotografii „Stocznia’80”: Tam działo się coś wielkiego (FOTO)

Wystawa fotografii „Stocznia’80”: Tam działo się coś wielkiego (FOTO)

Dzięki wystawie zdjęć Mirosława Stępniaka ze strajku w Stoczni Gdańskiej, w latach 1976 – 1984 fotoreportera tygodnika „Razem”, wyszkowianie mogą wrócić pamięcią do wydarzeń sprzed 42 lat. Ich następstwem było podpisanie, 31 sierpnia 1980 r. w sali BHP Stoczni Gdańskiej, porozumienia Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego reprezentowanego przez Lecha Wałęsę i rządu reprezentowanego przez Mieczysława Jagielskiego.
zobacz więcej
SMOK: To sztuka o władzy

SMOK: To sztuka o władzy

Młodzież III klas wyszkowskich szkół średnich – uczestnicy Młodzieżowej Akademii Teatralnej – z zainteresowaniem obejrzała w WOK „Hutnik” spektakl „Smok” w wykonaniu wyszkowskiego Teatru Niezbędnego. Po spektaklu z młodzieżą rozmawiał historyk prof. Marian Dygo.
zobacz więcej
Uratowali Polskę i Europę (foto)

Uratowali Polskę i Europę (foto)

W ramach obchodów 96. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. Mszę św. odprawiono w kościele Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym, po czym zebrani przeszli do pomnika żołnierzy zamordowanych przez Czerezwyczajkę, gdzie odmówiono modlitwę i złożono kwiaty. 
zobacz więcej