Żeby to, co dobre rozwijało się w nas (foto)

Wydarzenia

Żeby to, co dobre rozwijało się w nas (foto)

11.04.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
Przy wielkanocnym stole członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości zebrali się 9 kwietnia.
 
- To czas smutku, przeżywania męki Jezusa Chrystusa, ale i pełen radości czas zmartwychwstania - witając gości, zauważył szef powiatowych struktur partii Waldemar Sobczak. - Niech to nasze dzisiejsze spotkanie, jak i inne przy wielkanocnych stołach, wniosą pokój w nasze życie.
Wicemarszałek senatu Maria Koc podziękowała za spotkania i rozmowy podczas poniedziałkowej wizyty w powiecie wyszkowskim. - Całe szczęście, że są święta, bo pewnie byśmy się zapędzili w naszej codziennej działalności - zauważyła. - Chciałabym życzyć przede wszystkim, żeby Zmartwychwstały Chrystus pobłogosławił nam w tym, co robimy na co dzień, w waszej działalności społecznej i politycznej. Żebyście państwo spędzili te święta w rodzinnej atmosferze. 
W spotkaniu wzięli udział członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, a także samorządowcy powiatu i gmin. - Każdy samorząd ma ograniczenia formalne i finansowe, a ambicje samorządów i oczekiwania mieszkańców są dużo większe. Jeśli połączymy siły, efekty przerosną nasze oczekiwania - podkreślił burmistrz Grzegorz Nowosielski. - Bardzo prosimy o pamięć, pani marszałek, a wkrótce pewnie europarlamentarzysta. Na święta życzę nam wszystkim wytchnienia, spokoju, spotkania rodzinnego i z Chrystusem.
Modlitwę poprowadzili proboszczowie trzech wyszkowskich parafii, księża Zdzisław Golan, Kazimierz Wądołowski i Roman Karaś. - Życzymy radości z wiosny, rodzącego się życia. Żeby to, co dobre i piękne rozwijało się w nas. Żeby ta wyszkowska współpraca promieniowała przede wszystkim na Warszawę, ale i na Brukselę.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość