Zebranie osiedlowe

Wydarzenia

Zebranie osiedlowe

30.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Realizowane i planowane inwestycje oraz kwestie bezpieczeństwa będą tematem spotkania mieszkańców Osiedla nr 7, które odbędzie się we wtorek 7 listopada o godz. 17 w sali konferencyjnej urzędu miejskiego. Zaprasza Rada Osiedla nr 7.
 
Osiedle nr 7 obejmuje ulice:
Bankową, Berka Joselewicza, Fryderyka Chopina, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Sowińskiego (od ul. Tadeusza Kościuszki do Pułtuskiej), Ignacego Daszyńskiego, Kościelną, 11 Listopada (od ul. Kościuszki do ul. Pułtuskiej), Pułtuską - część południową (od ul. Daszyńskiego do przejazdu kolejowego), Stefana Okrzei (od ul. Kościuszki do ul. Pułtuskiej), Strażacką, Szkolną, Tadeusza Kościuszki - stronę północną, Wąską.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Okolicznym miastom grozi zapaść społeczno-gospodarcza

Okolicznym miastom grozi zapaść społeczno-gospodarcza

Niemal połowie z 255 średnich miast w Polsce grozi marginalizacja i zjawiska kryzysowe - wynika z analiz Polskiej Akademii Nauk. Nie ma wśród nich Wyszkowa, są natomiast okoliczne miejscowości.
zobacz więcej
Zielone ściany jako przyszłość nowoczesnego designu

Zielone ściany jako przyszłość nowoczesnego designu

Jeżeli nie masz miejsca na rośliny w swoim mieszkaniu - ogród wertykalny to doskonały sposób aby wprowadzić zieleń do Twojego wnętrza. Rośliny już nie muszą zajmować miejsca na podłodze czy meblach dlatego zielona ściana to doskonała alternatywa dla standardowych ogrodów. Nasze automatyczne systemy nawadniające są tak skonstruowane, że nie musisz martwić się podlewaniem zielonych ścian. Ogrody wertykalne nasadzamy do specjalnych kieszeni, a w każdej z nich umieszczamy kroplownik, przez który woda skrapla się do każdej z roślin w odpowiednich proporcjach. W ogrodach wertykalnych dzięki kroplownikom woda dostaje się bezpośrednio do bryły korzeniowej, co wpływa na odpowiedni rozwój zielonej ściany. Dzięki odpowiedniemu nawadnianiu zielona sciana jest w dobrej kondycji.
zobacz więcej
Rekordowa Wyszkowska Dycha (foto)

Rekordowa Wyszkowska Dycha (foto)

Małgorzata Wyszyńska, Tomasz Roszkowski, Izabela Gudanis, Artur Kalinowski, Ewa Jagielska i Przemysław Oleksiak – to zwycięzcy III Biegu Ulicznego „Wyszkowska Dycha”, na który w piękne niedzielne przedpołudnie 4 czerwca zaprosili gmina Wyszków oraz Klub Biegacza Wyszków.
zobacz więcej
Na grzyby (foto)

Na grzyby (foto)

Sezon grzybobrania w pełni. Piękną prośniankę ważącą 18,4 dag znalazł pan Jan z Sieczych.
zobacz więcej