Zderzenie trzech samochodów na trasie ekspresowej (FOTO)

Wydarzenia

Zderzenie trzech samochodów na trasie ekspresowej (FOTO)

14.11.2023
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Do zderzenia trzech samochodów osobowych na trasie S8 w Trzciance doszło w poniedziałek 13 listopada około południa. 
 
Zdarzenie miało miejsce na pasie ruchu w kierunku Warszawy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w citroena - unieruchomionego z powodu awarii, stojącego na lewym pasie. Na szczęście, kierowca citroena znajdował się wówczas poza pojazdem.
Volkswagen uderzył jeszcze w jadącą prawym pasem ruchu skodę. W wyniku zderzenia skoda wjechała do przydrożnego rowu. 
Wszyscy kierujący byli trzeźwi i żaden z nich nie odniósł poważnych obrażeń. Droga była zablokowana, a funkcjonariusze kierowali wszystkich na objazdy.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Nadleśniczy wrócił do Wyszkowa

Nadleśniczy wrócił do Wyszkowa

23 lutego 2024 r. Tomasz Jóźwiak, p.o. dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie, powołał Roberta Wielkowskiego na stanowisko nadleśniczego Nadleśnictwa Wyszków. Przez ostatnie lata kierował pułtuskim nadleśnictwem, ale to w wyszkowskim przepracował ćwierć wieku.
zobacz więcej
Srebrny jubileusz Powiatu Wyszkowskiego (FOTO)

Srebrny jubileusz Powiatu Wyszkowskiego (FOTO)

Uroczysta gala z okazji jubileuszu Powiatu Wyszkowskiego była okazją do spotkania osób, które przez 25 lat tworzyły powiatową samorządność. - Myślę, że pierwszy raz od dawna spotykamy się w takim gronie – są wśród nas radni wszystkich kadencji, starostowie, wicestarostowie, członkowie zarządów wszystkich kadencji, wielu byłych i emerytowanych pracowników starostwa i jednostek organizacyjnych – zauważyła Ewa Michalik, prowadząca uroczystość, która odbyła się 8 lutego w WOK „Hutnik”.
zobacz więcej
Kto chce być nadal wójtem? Kto jeszcze się waha?

Kto chce być nadal wójtem? Kto jeszcze się waha?

Zapytaliśmy urzędujących wójtów gmin powiatu wyszkowskiego, czy będą się ubiegali o ponowny wybór w nadchodzących wyborach samorządowych. Niektórzy mówią już stanowczo: tak. Dwóch wójtów wciąż nie podjęło decyzji.
zobacz więcej
Ile zarobisz jako kasjer w znanych sieciach sklepów?

Ile zarobisz jako kasjer w znanych sieciach sklepów?

Co kilka lat GUS publikuje obszerne opracowanie zawierające wyliczenia wielu wskaźników dla licznych branż. Ostatnie (z 2022 r.) wskazuje, że na koniec 2021 r. w Polsce działało blisko 320 tys. sklepów, z czego niecałe 9 tys. supermarketów. Analiza wsteczna prowadzi do wniosku, że z roku na rok ilość mniejszych punktów handlowych spada, powstaje natomiast coraz więcej sklepów wielkopowierzchniowych. W Polsce działa obecnie ponad 20 sieci spożywczych supermarketów i dyskontów. Które z nich najlepiej płacą swoim pracownikom? Czy wielkość miasta przekłada się na stawkę?
zobacz więcej