Zawody pożarnicze (foto)

Wydarzenia

Zawody pożarnicze (foto)

14.07.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Strażacy ochotnicy z Rybna wygrali Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze, które odbyły się w ich miejscowości.
W zmaganiach udział wzięło 11 drużyn reprezentujących poszczególne gminy. Rywalizacja toczyła się w dwóch konkurencjach: ćwiczenia bojowe i sztafeta pożarnicza. 
Klasyfikacja końcowa: 1. OSP KSRG Rybno, 2. OSP KSRG Lucynów Duży, 3. OSP Białebłoto, 4. OSP Udrzyn, 5. OSP KSRG Brańszczyk, 6. OSP KSRG Długosiodło, 7. OSP Blochy, 8. OSP Słopsk, 9. OSP Jaszczułty, 10. OSP KSRG Popowo Kościelne, 11. OSP KSRG Rząśnik.
Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach otrzymały dyplomy, zwycięzcy – puchary, a dodatkowe nagrody ufundowało starostwo.
fot. KP PSP Wyszków
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
To wielki zaszczyt być strażakiem (foto)

To wielki zaszczyt być strażakiem (foto)

Strażacy z powiatu wyszkowskiego swoje święto (przypadające na 4 maja) obchodzili w niedzielę 12 maja. – Zawsze, kiedy trzeba, dzielnie stajecie, reprezentujecie nas i robicie ogromne wrażenie swoim profesjonalizmem, wyszkoleniem i oddaniem Bogu i bliźnim – mówił do strażaków starosta Jerzy Żukowski podczas powiatowej uroczystości. 
zobacz więcej
Reaktywacja ulic, muzeum Wyszkowa (foto)

Reaktywacja ulic, muzeum Wyszkowa (foto)

Kolejna konferencję terenową komitet Masz Wybór zorganizował w sobotę 13 października na ul. Ignacego  Daszyńskiego, która powoli zamiera. Obecni byli kandydaci komitetu do Rady Miejskiej w okręgu nr 3. – Chcemy, żeby tutaj był bruk, dużo zieleni i żebyśmy wszyscy mogli być z tego dumni – planuje kandydat na burmistrza komitetu Dariusz Andrzejewski. 
zobacz więcej
Uczmy się działać wspólnie i pomagać z radością  (foto)

Uczmy się działać wspólnie i pomagać z radością (foto)

apelowała Para Prezydencka podczas sobotniego pikniku “Pomagam z radością” w Brańszczyku. Piknik inaugurujący akcję pod takim właśnie tytułem był okazją do promowania charytatywnej działalności księży orionistów i wolontariatu, ale też spotkania z głową państwa i jego małżonką. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda odwiedzili większość stoisk, zapoznawali się różnego rodzaju akcjami społecznymi, smakowali lokalnych przysmaków i z serdecznością pozowali do zdjęć. 
zobacz więcej
Rolety Słupsk - Idealne Do Każdego Mieszkania

Rolety Słupsk - Idealne Do Każdego Mieszkania

Rolety Słupsk nie od dziś w polskich domach, ich popularność nie słabnie. Zawdzięczają to przede wszystkim swojej funkcjonalności, łatwości użytkowania oraz walorom estetycznym. Rolety nie tylko służą do ochrony prywatności w domu i zasłanianiu promieni słonecznych, ale także stanowią atrakcyjną część wystroju wnętrz. Firmy takie, jak ZloteRolety.pl ze Słupska wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i zamieszczają w swojej oferty najróżniejsze rodzaje rolet. Dodatkowo zapewniają montaż i profesjonalne doradztwo. Jakie rolety dziś najczęściej wybierają mieszkańcy Słupska?
zobacz więcej