Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Wydarzenia

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

31.01.2020
autor: KPP Wyszków
Dwie osoby zostały zatrzymane przez wyszkowskich policjantów pod zarzutem posiadania środków odurzających i innych substancji psychoaktywnych. Oprócz marihuany podczas przeszukania ich mieszkań kryminalni znaleźli także inne substancje, najprawdopodobniej dopalacze.
 
Marihuanę i najprawdopodobniej dopalacze policjanci znaleźli w mieszkaniu 19-latki, w Wyszkowie. Taka sama sytuacja miała miejsce kilka dni później podczas przeszukania mieszkania 33-letniego mężczyzny, również na terenie Wyszkowa. Tam też oprócz marihuany zabezpieczono inne substancje.
Podejrzani usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Zabezpieczone substancje przekazane zostały do policyjnego laboratorium kryminalistycznego, a ewentualne kolejne sankcje prawne uzależnione są od wyników badań.
WizjaMed NFZ - pomiędzy działami
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Drugie utonięcie w żwirowni!

Drugie utonięcie w żwirowni!

Zaledwie 17 lat miał chłopak, który w niedzielę 16 czerwca po południu utonął w wyrobisku żwirowym na terenie gminy Zabrodzie, tym razem w Słopsku.
zobacz więcej
Opowiadają się za strajkiem

Opowiadają się za strajkiem

Strajk rozpocznie się 8 kwietnia, jeśli taką wolę wyrażą nauczyciele w ogólnopolskim referendum organizowanym przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Na terenie powiatu referenda już się zakończyły. Prezes wyszkowskiego ZNP Maciej Wójcik szacuje, że 90% ich uczestników opowiedziało się za strajkiem.
ZNP informuje rodziców, że jeśli z powodu strajku w szkole, rodzic będzie musiał pozostać z dzieckiem (do lat 8) w domu, przysługuje mu zasiłek opiekuńczy.
zobacz więcej
Praca zdalna? Nie tylko z domu!

Praca zdalna? Nie tylko z domu!

Ostatnimi czasy sporo pracowników zmieniło tryb pracy z biurowego na zdalny. Sytuacja w Polsce i na świecie wymusiła organizację pracy w domowych warunkach, bez codziennego udawania się do biura. Aktualnie wiele firm, które zaproponowały pracownikom wykonywanie obowiązków z domu, na tyle zadowolonych jest z tego systemu, że z chęcią utrzymają go na dłużej. Zdalna praca wchodzi do naszego życia na stałe, ponieważ w wielu przypadkach okazała się zaskakująco wydajnym systemem pracy. A z kolei stałe wykonywanie obowiązków na odległość wiąże się z wieloma zaletami dla samych pracowników. Między innymi - możliwością pracy praktycznie z każdego zakątka świata!
zobacz więcej
Chciał zarobić na kryptowalutach, a stracił prawie 100 tysięcy złotych!

Chciał zarobić na kryptowalutach, a stracił prawie 100 tysięcy złotych!

Mieszkaniec powiatu wyszkowskiego stracił blisko 100 tys. złotych, kiedy został telefonicznie namówiony do inwestycji na rynku kryptowalut. Mężczyzna padł ofiarą internetowych oszustów działających metodą „na zdalny pulpit”.
zobacz więcej