Zaszyj się w domu

Wydarzenia

Zaszyj się w domu

31.03.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
- do udziału w akcji, która rozpoczyna się w środę, zaprasza Gmina Wyszków.
 
"Jeśli masz maszynę do szycia, zgłoś się do nas. Napisz, ile maseczek jesteś w stanie uszyć, a my umówimy się z Tobą i podrzucimy na wycieraczkę gotowe skrawki flizeliny medycznej oraz gumę i instrukcję szycia maseczek."
Maseczki trafią do szpitala, do ratowników z ochotniczej straży pożarnej i hospicjum.
Zainteresowani mogą zgłaszać się: telefonicznie 29-743-77-13, mejlowo promocja@wyszkow.pl i przez Facebooka Gminy Wyszków.

Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bug: wspólny mianownik przeżyć ludzi i miasta (WIDEO)

Bug: wspólny mianownik przeżyć ludzi i miasta (WIDEO)

Grupa teatralna „Połamani słowem” stworzyła spektakl w oparciu o metodykę teatru społecznego. Rezultatem prac z uczestnikami i mieszkańcami Wyszkowa jest niesamowita, wzruszająca i bardzo dająca do myślenia opowieść o Bugu i ludziach, których losy jakoś wiązały się z tą rzeką na przestrzeni różnych czasów.
zobacz więcej
Podrobioną odzież sprzedawała przez Internet

Podrobioną odzież sprzedawała przez Internet

Wyszkowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali 28-letnią wyszkowiankę podejrzaną o sprzedaż przez Internet odzieży z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. 
zobacz więcej
Alicja Mieszało – czapki z głów! (foto)

Alicja Mieszało – czapki z głów! (foto)

„Niczego nie żałuję” – to tytuł recitalu obdarzonej pięknym, dźwięcznym głosem operowym wyszkowianki Alicji Mieszało, który w sobotę 6 października odbył się w WOK „Hutnik”. Jej gośćmi byli Julia Greke-Patej, Krzysztof Bukowski i Zbigniew Patej. – To była prawdziwa uczta duchowa – skomentował koncert jeden z widzów.
zobacz więcej
Strażacy ćwiczyli pod lodem (foto)

Strażacy ćwiczyli pod lodem (foto)

W Wyszkowie we wtorek 7 lutego, tuż po godzinie 10, na zbiorniku wodnym w Skuszewie rozpoczęły się trwające kilka godzin ćwiczenia Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego (to jeden z trzech poziomów Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego). Były to ćwiczenia pod lodem i przy utrudnionej widoczności. Uczestniczyły w nich wodno-nurkowe grupy (Warszawa, Płock, Radom, Sokołów Podl., Maków Maz.) oraz sekcje (Ciechanów, Kozienice, Ostrołęka, Przasnysz). Wyszkowska sekcja ratownictwa wodno-nurkowego wykonała te ćwiczenia wcześniej, przygotowując miejsca na wtorkowe ćwiczenia.
zobacz więcej