Zaśpiewają kolędy, ale zdalnie

Wydarzenia

Zaśpiewają kolędy, ale zdalnie

17.12.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
WOK Hutnik i Szkoła Podstawowa nr 1, jak co roku, zapraszają do udziału w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy i grajmy Mu”. Tym razem jednak zdalnie. Termin przesyłania wykonanych nagrań i kart zgłoszeniowych upływa 18 stycznia 2021 r.
 
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży, a także dorosłych z terenu Gminy Wyszków. Każdy wykonawca prezentuje jeden utwór z podkładem muzycznym (akompaniament własny, w wykonaniu towarzyszącego muzyka bądź nagranie instrumentalne), a maksymalna liczba wykonawców jednego utworu – 5 osób.
Przegląd zostanie przeprowadzony w pięciu kategoriach wiekowych: I kategoria – do 6 lat, II kategoria – od 7 do 15 lat, III kategoria – od 16 lat, IV kategoria – mieszana. 
Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie na adres e-mail: kino@wok-hutnik.pl wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz nagranego materiału wideo (obraz i dźwięk) z wykonanym utworem muzycznym. 
Termin przesłania zgłoszeń i nagrań – 18 stycznia godz. 23.59. Wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do 26 stycznia.

Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Akademia Umiejętności Pan Hilary zaprasza na pierwszy Dziecięcy Poranek Teatralny

Akademia Umiejętności Pan Hilary zaprasza na pierwszy Dziecięcy Poranek Teatralny

Spektakl teatralny dla dzieci „Plum i Bulb” w wykonaniu Teatru Chrząszcz w Trzcinie to pierwszy spektakl w ramach cyklu Dziecięcy Poranek Teatralny, na który zaprasza Akademia Umiejętności Pan Hilary: 12 grudnia godz. 11, WOK „Hutnik”.
zobacz więcej
Traktor wręcz się rozleciał. Za kierownicą pijany (foto)

Traktor wręcz się rozleciał. Za kierownicą pijany (foto)

Pijany kierowca ciągnika rolniczego doprowadził do zderzenia z ciężarówką. Do wypadku doszło we wtorek 28 lipca w Plewicy (gmina Rząśnik).
zobacz więcej
Żeby nie było chaosu

Żeby nie było chaosu

Od 11 stycznia w urzędzie miejskim można będzie zapoznać się z projektem uchwały porządkującej reklamowy bałagan w mieście. Nowe przepisy mają nie tylko określać miejsca zamieszczania reklam, ale też wygląd budek usługowo-handlowych.
zobacz więcej
Dieta dla cukrzyka - jakie produkty może jeść osoba chora?

Dieta dla cukrzyka - jakie produkty może jeść osoba chora?

Cukrzyca, zwłaszcza typu II, zalicza się obecnie do jednej z najczęściej występujących chorób przewlekłych. Do powszechnego występowania tej choroby cywilizacyjnej przyczynia się m.in. prowadzony przez wielu ludzi niezdrowy tryb życia, czyli brak odpowiedniej ilości ruchu, połączone z nieprawidłowym odżywaniem. Tymczasem aktywność fizyczna połączona ze zdrową dietą są kluczowe dla profilaktyki wielu przewlekłych chorób, w tym cukrzycy typu II. Odżywanie jest także ważnym elementem w momencie zdiagnozowania choroby, wspomagającym leczenie. Jak powinna wyglądać dieta cukrzyka? Które produkty są wskazane, a których należy unikać? Zapraszamy do lektury.
zobacz więcej