Zaprojektuj dmuchaniec z Gangaru - autorski park rozrywki

Wydarzenia

Zaprojektuj dmuchaniec z Gangaru - autorski park rozrywki

05.03.2024
autor: artykuł sponsorowany
Dmuchańce już dawno przestały być prostymi, monotematycznymi konstrukcjami. Dzięki ogromnej bazie różnych motywów, form i wielkości możesz bez trudu dostosować zabawkę do potrzeb swojej działalności. A co wtedy, gdy poszukujesz czegoś unikalnego, jedynego w swoim rodzaju? Z Gangaru zaprojektujesz autorski park rozrywki!

Wysokiej klasy parki rozrywki od Gangaru

Gangaru to polski producent dmuchańców. Projektowane w zgodzie z upodobaniami użytkowników i wymaganiami zarządzających nimi firm, zabawki te różnią się od urządzeń, jakie znamy z festynów i pikników rodzinnych. Przede wszystkim zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie mocne, wytrzymałe surowce i półfabrykaty. Wszystkie konstrukcje spełniają restrykcyjne unijne wymogi i posiadają certyfikat zgodnie z normą PN-EN 14960.

Szeroki wybór dmuchańców znajdziesz na tej stronie: https://gangaru.pl/54-dmuchane-parki-rozrywki – to nie tylko pojedyncze urządzenia, ale też całe parki rozrywki. Oferta Gangaru wychodzi jednak poza dostępne zabawki. Jedną z unikalnych propozycji polskiego producenta jest zaprojektowanie i stworzenie dmuchańca według własnego projektu.

Jak zaprojektować własnego dmuchańca?

W zależności od potrzeb, stworzenie własnego parku rozrywki może opierać się na już dostępnych projektach lub na. Pierwsza opcja, która z oczywistych względów wiąże się z mniejszymi kosztami, w większości przypadków zaspokaja potrzeby firmy poszukującej autorskiego rozwiązania. Producent zachęca przede wszystkim do modyfikowania kolorystyki tych dmuchańców, które już są dostępne w ofercie. To prosty sposób np. na dostosowanie barw parku rozrywki do brandu marki, wizerunku miasta, a nawet barw klubu sportowego.

Po ustaleniu nowej palety kolorów, specjaliści Gangaru od razu rozpoczynają prace związane z produkcją. Dzięki temu na ostateczny produkt nie trzeba długo czekać. Czas okazuje się szczególnie istotny, gdy wydarzenie zostanie zaplanowane spontanicznie lub zmieni się jego koncepcja.

Własny projekt od podstaw? To możliwe!

Produkcja dmuchańca to złożony proces. Wymaga czasu, dobrego projektu oraz wdrożenia technologii, dzięki której urządzenie będzie bezpieczne i spełni restrykcyjne normy. Jak to wygląda w praktyce?

Pierwszy etap to projekt. Wymaga współpracy wielu specjalistów. Jeśli chcesz stworzyć własnego dmuchańca, wybierz bazę, na której chcesz oprzeć konstrukcję. Możesz dowolnie operować kolorystyką, dodawać własne motywy – dmuchane zwierzątka i inne tematyczne elementy, przegrody, zjeżdżalnie itp. Zatwierdzony projekt trafia do produkcji.

Zanim dmuchaniec zachwyci małych i dużych użytkowników, musi jeszcze przejść testy wytrzymałościowe. Dzięki nim jako końcowy odbiorca masz pewność bezpieczeństwa użytkowania, ale też jakości i długiej, niezawodnej eksploatacji. Specjaliści Gangaru dbają o każdy detal – dmuchane parki rozrywki tej firmy cieszą się ogromną popularnością w całej Polsce!

Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Rozważasz zmianę systemu grzewczego? Sprawdź korzyści jakie dostarcza pompa ciepła

Rozważasz zmianę systemu grzewczego? Sprawdź korzyści jakie dostarcza pompa ciepła

Rozważając zmianę systemu grzewczego w swoim domu, warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, które nie tylko zapewniają komfort cieplny, ale również pozwalają na oszczędności i są przyjazne dla środowiska. Jednym z takich rozwiązań jest pompa ciepła, technologia, która zyskuje coraz większą popularność dzięki swojej efektywności i wielu korzyściom, jakie oferuje użytkownikom. Pompy ciepła wykorzystują energię pochodzącą z otoczenia – ziemi, wody lub powietrza – do ogrzewania lub chłodzenia przestrzeni, co czyni je niezwykle efektywnym i ekologicznym wyborem. W tym artykule przyjrzymy się szczegółowo, dlaczego warto rozważyć instalację pompy ciepła i jakie korzyści niesie to rozwiązanie.
zobacz więcej
Jak schudnąć mając mało czasu na dietę, treningi i problem z motywacją

Jak schudnąć mając mało czasu na dietę, treningi i problem z motywacją

W dzisiejszym szybkim tempie życia, utrzymanie zdrowej wagi i kondycji fizycznej może być wyzwaniem, szczególnie dla tych, którzy mają napięty grafik. Dodając do tego brak motywacji, problem staje się jeszcze większy. Jednak istnieją skuteczne strategie, które mogą pomóc w utracie wagi, nawet w warunkach ograniczonego czasu i braku motywacji.
zobacz więcej
Tężnia w parku ma być uruchomiona na weekend

Tężnia w parku ma być uruchomiona na weekend

Na weekend urząd miejski planuje uruchomić tężnię w parku miejskim. Dziś do Wyszkowa ma przyjechać wykonawca tężni, by sprawdzić, czy instalacja działa poprawnie.
zobacz więcej
„Nie nagrywaj tego”: policja szuka sprawcy uszkodzenia telefonu kandydata WIS Masz Wybór

„Nie nagrywaj tego”: policja szuka sprawcy uszkodzenia telefonu kandydata WIS Masz Wybór

Wyszkowska policja szuka mężczyzny, który w nocy z 5 na 6 kwietnia wytrącił z ręki telefon przedstawicielowi KWW WIS Masz Wybór. Do zdarzenia doszło podczas rozklejania plakatów tuż przed ciszą wyborczą.
zobacz więcej